Skocz do zawartości

U-Boot VII/C 41 Revell 1:144


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Na święta dostałem komplet małych wierteł i chyba będzie okazja z nich skorzystać

tylko pamiętaj - najlepsze wiercenie ręcami własnymi

Może i z elektryką szybciej ale przy takiej robocie to jak temperowanie ołówka ciupaszką

 

Czyli mówisz, że ten sprzęt się nie nada :P

wiertarka-stolowa-kolumnowa-niemiecka-380v-flender-2370174551.jpg

 

A tak na serio mam dremela, ale jakoś nie jestem zwolennikiem takiego wiercenia, przy tak precyzyjnej robocie. Ma ktoś może jakieś fotki VIIC41 ? W necie jakoś strasznie mało tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dremel jest fajny ale tylko w wersji z regulacją obrotów. Ja używam zwykłego uchwytu na wiertła kupionego wieki temu w Martoli za 5 zeta.

 

Ma ktoś może jakieś fotki VIIC41 ? W necie jakoś strasznie mało tego

Może uda mi się pomóc bo sporo mam w tej tematyce makulatury (nie licząc GB w wersji cyfrowej) - napisz tylko co cię konkretnie interesuje na PW. A jak ja nie znajdę u siebie to BALROG na bank będzie to miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Okręt jeszcze nie wyszedł w pierwszy rejs, a już Alianci zaatakowali ( teściowa ). Straty - tylny lewy ster. Czy ktoś miał by taki na zbyciu, z wielka chęcią odkupie W przeciwnym razie czeka mnie ręczna robota.

 

Pozostało jeszcze malowanie, ale barierki skończone Teraz będzie trzeba popracować nad linami

 

20150215_113842.jpg

20150215_113824.jpg

20150215_113807.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okręt jeszcze nie wyszedł w pierwszy rejs, a już Alianci zaatakowali ( teściowa ). Straty - tylny lewy ster

Może to stoczniowa dywersja antynazistów

Chociaż teściowa też czasem potrafi zrobić większe spustoszenie niż eskadra Lancasterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

U-boot skończony i prezentuje się tak

 

20150224_140629.jpg

20150224_140643.jpg

 

Żarcik Ostatnio znalazłem przy robieniu porządków tego u-boota ) Z braku plastiku jakiej 15 lat temu wziąłem kawałek deski i przy pomocy noża do tapet wystrugałem to cacko :P Parę elementów już dano odpadło, ale jeszcze jakoś się trzyma

 

Co do tematu z braku czasu prace przebiegają baaaardzo powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Dzieje, dzieje Zrobiłem olinowanie, ale teraz mam dylemat z czego zrobić izolatory. Próbowałem już z różnymi klejami, ale jest kicha. Myślałem już nawet o ciężarkach ołowiowych z wędkarskiego, ale są minimalnie za duże. Kurde no nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.