Skocz do zawartości

U-Boot VII/C 41 Revell 1:144


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Chciałbym poinformować, że prace dobiegły końca i przez weekend postaram się zrobić jakieś ładne fotki Ostatnia rzecz jaka została, to podstawka i tutaj zastanawiam się nad kupnem gotowej podstawki wraz z gablotą

http://izmod.pl/z-gablotami/22359-heban-frez-klasyczny-z-wpuszczona-gablotka.html

Ktoś już się spotkał z gablotami tej firmy, bo zastanawiam się jak jest z jakością ich wykonania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitarra Wiem że się męczyłeś ale z tymi relingami wygląda 100 razy lepiej niż z revellowskimi kulfonami. Zwraczony jest spoko, te z końca wojny wyglądały jak pływające śmietniki osiedlowe. Jeżeli miłbyś już coś ruszać, to może tylko przydałoby się większe zróżnicowanie odcieni tej rdzy, ale może to tylko na fotkach nie widać. Kołuj aparat i rób galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo kurczaków i śliny poleciało z ust przy robieniu tych relingów Do Twojego u-boota Szydercza Gało się nie umywa Mój pierwszy okręt, ale już się zastanawiam co będzie kolejne Z tą rdzą masz rację, mogłem trochę bardziej ją zróżnicować, bo użyłem dwóch bardzo zbliżonych odcieni, jednak nie chcę już nic ruszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam ... zaraz nie umywa. Pamiętaj że ja zgniłym kapitalistOM jestem i zainwestowałem w mojego znacznie więcej ojropiniondzÓFF, czyli oszukiwałem, Ty rzeźbiłeś wszystko sam . To tło i podstawka wyglądają jakoś dziwnie znajomo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tło i podstawka wyglądają jakoś dziwnie znajomo....

 

Rzeczywiście Od razu widać, że zgapiłeś Spoko, mam jeszcze czarne tło Podstawka z gablota będzie pod koniec miesiąca, jeśli będą fundusze. Myślałem jeszcze o tym by na spód podstawki, pod modelem dać plany na papierze foto

 

saf.jpg

 

ale to zobacze jak będe miał wszystko przed sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny pomysł z tym blueprintem ( no w tym wypadku blackprintem ) Jeśli myślisz o następnej podłodce w 1:144 to polecam Trumpkowe 033 i rakietową wersję do rozważenia. Brzydkie są jak noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podobnej tematyki, jednak warsztatu na razie nie będę wrzucał. Jedna fotka tak by tylko pokazać co się robi

a to co..? pokazałabym więcej ale się wstydzę... ?

dawaj warsztat. Chętnie pozerkamy na wraczysko "podwójnego smarka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pozerkamy na wraczysko "podwójnego smarka"

 

 

Z ust mnie to wyjąłeś Blacman, dno to jedynie słuszne miejsce dla podwójnychsmarków

 

Dawaj warsztat, pamiętaj że Pułkownik Mitrofanow z brygadą są chwilowo bezrobotni, mogą się wybrać do Ciebie w celu wzmocnienia motywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.