Skocz do zawartości

IDF M113 Bardelas 1/35 Academy/Eduard


Barthass

Rekomendowane odpowiedzi

Pojazd rodem z Wietnamu, widziałem wiele zdjęć ale na żadnym(jedno tylko -wozu dowódczego z workami na bambetle)nie widziałem worków z piaskiem.

 

1642287884_5a3693eb9f_zpsmikypo0v.jpg

 

52190_zpsghgmguy5.jpg

 

150016copy_zpsv1myrocb.jpg

 

Downloads018_zpsimi9btg5.jpg

 

m113_49_zps9sqqsfkz.jpg

 

zelda_25_zpsjyzaryvf.jpg

 

28A_0555_zpseep9ieml.jpg

 

We wnętrzu nie powinno być niczego oprócz miejsc dla załogi i desantu !!

 

sinairestga4_zpsezkf8pbi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pojazd rodem z Wietnamu, widziałem wiele zdjęć ale na żadnym(jedno tylko -wozu dowódczego z workami na bambetle)nie widziałem worków z piaskiem.

We wnętrzu nie powinno być niczego oprócz miejsc dla załogi i desantu !!

Sam pojazd jak do tej pory wygląda fajnie ale te worki ...

Nie znam się, ale się wypowiem

 

 

Bartek, że tak powiem, tempo budowy mocno spadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak koledzy tempo mocno spadło, to dla tego ze jest lato, i mam ciekawsze rzeczy do roboty w weekendy niż wdychanie farb i lakierów Po za tym mam jeszcze na głowie remont mieszkania...

Od Września postaram się wrócić do tego cudaka

Jak będę robił kolejnego, to użyję śrubek od Masterclub, te Menga są jednak nieco za duże.

Tak Gepard prezentuje się na chwilę obecną, położona baza, część detali pomalowana, ale wszystko jeszcze przed retuszem, i nieco zakurzone

 

20160814_142457_zpsshdv31qr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Panie. Świetnie to wygląda. Ja pracuję właśnie nad swoim M113 w wersji "Kangurzej" i będę co nieco podglądał w Twoim warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Panie. Świetnie to wygląda. Ja pracuję właśnie nad swoim M113 w wersji "Kangurzej"

Pokaż!! jaką wersję robisz??

A wy Barhass się nie ociągajcie i nie mydlcie nam tu oczu tylko róbcie ten model do końca!O remoncie mieszkania słyszeliśmy już ze3 miechy temu ,więc nie wal ściemy i bierz się do roboty!!Do zawodów w Krainie Podziemnej Pomarańczy ma być zrobiony!Bo inaczej porozmawiam z Tobą po swojemu...a później Cię zakopię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż!! jaką wersję robisz??

 

Robię konkretnie ten model: AF 35023. Może jutro założę tutaj warsztat, bo będę potrzebował kilku podpowiedzi od bardziej doświadczonych kolegów.

 

A główny bohater wątku... Pierwyj sort!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.