Skocz do zawartości

IDF M113 Bardelas 1/35 Academy/Eduard


Barthass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Marcin i kornik69, staram się jak mogę

 

Szkoda, że ja zamiast dążyć do Twojego poziomu klejenia/malowania, to ostatnio się cofnąłem :(

 

Dawno Ciebie nie widziałem na forum Nie przesadzajmy, w moich pracach można by jeszcze sporo poprawiać, ażeby się nie cofać to trzeba się wziąć za siebie i ostro pracować.

 

Dawaj dalej!!Jetstem ciekaw "druszlaka"

 

Ja też, chciałem się za niego teraz zabrać, ale niestety muszę poczekać na dostawę śrubek, bo oczywiście Eduard nie uwzględnił ich w swoim zestawie...

 

Ciasnota jak ciasnota!Ale ten zbiornik paliwa w przedzial desantowym-to jest to!

 

Nie bez przyczyny zapracowały sobie na przydomek "mobilne krematoria"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć!

 

Udało mi się w końcu dokopać do mojego warsztatu.

Na tym etapie zająłem się górą pojazdu, zamontowałem wszelkiej maści uchwyty, narzędzia, oraz maszt z zagłuszarką EJAB.

 

20150927_154236_zpse9fpfpb3.jpg

 

20150927_154417_zps821zj3uy.jpg

 

20150927_154304_zpsn0qva2v7.jpg

 

20150927_154349_zpsd9afud4a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Masz za luźne gąsienice. Powinno być jedno ogniwko mniej. Po napięciu gęsi nie powinny mieć styku z 1 kołem jezdnym od napędowego licząc z drugim się lekko dotykać i leżeć całkowicie już na trzecim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Jeżeli gąsienice są prawidłowo napięte, to tak powinno być. Zwrócono mi na to uwagę na innym forum. Niestety nie jest niemożliwe zdjęcie nawet jednego ogniwa, bo taśma staje się za krótka, i nie mogę spiąć obu końców gąsienicy razem. Na swoje usprawiedliwienie załączam zdjęcie, na którym Gerard śmiga z luźną gąsienicą

 

IDF%2013_zps2ivbq4ut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć!

Dokopałem się w końcu do mojego wątku

Na dowód, że temat wciąż żywy kilka fotek.

Zamontowałem stelaże na których zawiśnie pancerz Toga, oraz przykleiłem kilka uchwytów, na razie po jednej stronie, drugą zajmę się później. Czekam też wciąż na dostawę śrubek, bo bez nich nie mogę się zabrać za zakładanie pancerza. Rura wydechowa założona tylko do zdjęć, wymaga jeszcze obróbki.

 

20151128_181706_zpsgtnfwtn5.jpg

 

20151128_181630_zpsgjmsnak1.jpg

 

20151128_181958_zpse9wxl16j.jpg

 

20151128_182546_zps0kgis6yo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pewne obawy co do pancerza, zwłaszcza, że w swoim będę musiał wyciąć otwory na wyrzutnie granatów dymnych...

Co do rury, to cały czas się zastanawiam, czy nie zrobić jej od podstaw zamiast szlifować i szpachlować, zwłaszcza, że jak mówisz, może nie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak, rurę na razie zostawię w stanie takim, jakim jest. Jak będzie pasować to ją doprowadzę do stanu używalności, a jak nie, to zrobię nową. Ta Toga nie daje mi spać po nocach, zwłaszcza po tym co napisałeś

bazylms dzięki, staram się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Ślad po wypychaczu na klapie włazu D-cy/strzelca

 

Już ze 2 razy to szlifowałem, i po podkładzie dalej dziadostwo wyłazi, no nic, będę próbował dalej

 

Tymczasem przyszły śrubki, i mogłem zacząć zabawę z pancerzem. Jutro czas na drugą stronę.

 

20151225_130649_zpswymvlujw.jpg

 

20151225_130709_zpsjgwwghip.jpg

 

20151225_130808_zpshlhqz8qo.jpg

 

20151225_130834_zpsleogpu61.jpg

 

20151225_185502_zpsdqe9ayft.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.