Skocz do zawartości

Challenger 2 (1:35, Trumpeter)


Solaris7813

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj ten, chyba nie pasuje do Twojego modelu, o ile wiem, to jest wersja Desertaised. Model tego wozu, zrobiła dość dawno temu Tamiya:

 

_vyr_2943TAM35274-Challenger-2--Desertised_zps3kllzwnr.jpg

 

Chyba że pytasz o malowanie, to owszem, to się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały zielony byłby zbyt monotonny, zresztą chcę przećwiczyć maskowanie używając Blutacka.

Dzisiaj wymieniłem uchwyty na zrobione z drucika:

234.jpg

Trochę krzywo niektóre zrobiłem, ale nie przejmuję się tym zbytnio, bo wieża zakryje:

24.jpg

Teraz pozostało mi tylko złożyć lusterka, i poprawić przednią płytę. Muszę jednak kupić polistyren i tutaj zapytam - gdzie najlepiej? Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadar - http://www.jadarhobby.pl/aber-ps5-arkusze-polistyrenu-15mm-p-9797.html

Allegro - http://allegro.pl/polistyren-hips-200-300-1-50mm-inne-grubosci-i5593153791.html

Za zaoszczędzoną kasę mogę kupić farby do niego Już nawet próbowałem dobierać odcienie na oko. Myślałem o XF-67 (rozjaśniany białym) i XF-69. Myślicie, że będzie ok?

Przypomnę, że malowanie planuję takie:

challenger_ii_25_of_31.jpg

 

Aha, ponowię jeszcze pytanie - z czego mógłbym dorobić te śruby (?) przy przedniej dodatkowej płycie pancerza?

14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Makinen, dzięki za linka, niestety żaden sklep w Warszawie tego nie ma od ręki, a nie chce mi się czekać (chyba tylko w Exito są). Spróbuję z tym, co polecił Tomek.

Dzisiaj dojechał polistyren, więc coś wydłubałem. Na sucho póki co:

7-1.jpg

Jak Wam się to widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Solaris... Nauczysz się Ty samodzielności czy nie. Masz zdjęcia, materiały - porównaj, jeśli jest podobnie to jest ok. Nie jesteśmy alfą i omegą żeby wszystko Ci oceniać i prowadzić za rączkę. Prowadzenie warsztatu to własna inicjatywa i jeśli masz faktycznie jakiś problem to pytaj, a nie przy każdej przyklejonej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poznać Wasze zdanie. Według mnie było podobne, ale mogło być lepsze, więc zrobiłem jeszcze raz. Teraz chyba jest ok:

33.jpg

Poskładałem też lusterka:

34.jpg

 

32.jpg

Dodałem także takie anteny:

31.jpg

Dobierałem trochę na oko farby, według mnie XF-67 i XF-69 będą ok. Jutro może pójdzie podkład

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.