Skocz do zawartości

Snow Patrol


vollff

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem że zainwestuje jednak w śnieg. Ponieważ projekt Snow Patrol zmierza ku końcowi - zamierzam popełnić jeszcze jeden model w tym konkursie i pozostać w klimacie zimowym oczywiście

A ponieważ nie za bardzo przepadam za sprzętem niemiecko - rusko - amerykańskim - ulepię coś francuskiego tym razem:)

"Mrożone żabie udka"

_57_zpsdv28v1rt.jpg

6d%20baumholder%20266_zpszta0d2sy.jpg

 

Z tym ze ja planuje zrobić go w malowaniu UN z konfliktu w Bośni i Hercegowinie 1992 - 1996

2889313_zpsgntgnztd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam to juz ostatni update przed galeria

Na dzien dzisiejszy Land Rover prezentuje sie tak :

20151020_130138_zpsrtbilkpp.jpg

20151020_130303_zpsygsivcuh.jpg 20151020_130320_zps9yfq47tu.jpg

20151020_130604_zpsjcy3b9ck.jpg

20151020_130618_zpsmbigdqr6.jpg

20151020_130504_zpsnv2akyj0.jpg

 

w zasadzie pozostalo jeszcze dodac jakies torby kalnistry i jakas bron na pake

Planuje postawic go na podstawce i jeszcze troszke potraktowac jakims specyfikiem sniego i mrozo podobnym

Jest to tez ostatni moment na dokonanie jakichs poprawek - wiec jesli koledzy maja jakies uwagi - to prosze sie nie krepowac.

Prosil bym rowniez admina o dolaczenie mojej relacji - do dzialu - "najlepsza interpretacja tematu zima"

Juz wkrótce pelna galeria.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten Landy Oprócz tego, co napisał bazylms dodałbym taki drobiazg - zapuść ciemnym washem siatkę grilla.

Z kolei nie bardzo podoba mi się to całe radiowe ustrojstwo. Wszystko zlewa się w całość, brakuje wyodrębnienia szczegółów, brakuje drobiazgów malowanych innymi kolorami (widzę tylko żółte kontrolki). To zlewanie się to chyba też trochę przez zbyt grubą warstwę farby.

Ale ogólnie bardzo udany model A dodatkowy wielki plus za Panharda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapuść ciemnym washem siatkę grilla.

Z kolei nie bardzo podoba mi się to całe radiowe ustrojstwo. Wszystko zlewa się w całość, brakuje wyodrębnienia szczegółów, brakuje drobiazgów malowanych innymi kolorami (widzę tylko żółte kontrolki). To zlewanie się to chyba też trochę przez zbyt grubą warstwę farby

 

zgadzam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam

Co do anten to w zaleznosci od zastosowanego systemu radiowego - moga miec od 2.4 m do 4,6

Jesli chodzi o radyjko w moim modelu to jest to tzw S.F. - po prostu fajnie to wyglada.

Co do anten to zamontowalem takie jakie dostalem z acurate armor.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapuscilem washem grill i poprawilem lampe. Caly czas probuje ozywic ten nieszczesny zestaw stereo. Niestety mam w tym momencie maly remont w domu i nie mam kiedy i gdzie pracowac nad modelem - ale mam nadzieje zaprezentowac galerie w ciagu najblizszych dwoch tygodni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ZIMA PRZYSZLA !!! - Posypalo Sniegiem

 

 

20151119_112808_zpszvcrt7fz.jpg

20151119_112616_zpssl4gdrwd.jpg

20151119_112731_zps3zulcutj.jpg

20151119_112750_zpsbtzzy4mm.jpg

 

Jakies sugestie, uwagi, komentarze? - Bede wdzieczny i jeszcze poprawie przed galeria

Czekam jeszcze na zamowiona drewniana podstawke, ktora powinna przyjsc lada dzien - i wtedy sesja zdjeciowa lepszym sprzetem i galeria

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dziś przyszła podstawka - więc nie czekając posypałem ją śniegiem.

Ponieważ jest wieczór i słabe światło - sesja odłożona do jutra.

Ale przed sesją - dwie poprawki. Na próbnych zdjęciach zauważyłem że lewa lampa jest krzywo wklejona oraz szybka od strony pasażera odkleiła sie podczas przecierania ze śniegu.

Ale ogólnie mówiąc - ZIMA AŻ WYŁAZI z tych zdjeć, Ale tak miało być

Myślę że spełniłem wszystkie wymagania, jeśli chodzi o INTERPRETACJĘ tematu konkursu

Pozdrawiam gorąco

Jacek

20151120_184136_zpsim0bsqyq.jpg

20151120_184237_zpsvllx1uq7.jpg

20151120_184244_zpsp9uwaea7.jpg

20151120_184322_zpsgvtm3xxl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Mam pytanie odnośnie śniegu. Czego użyłeś jako śniegu i jak "montowałeś" do modelu?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Do zrobienia sniegu uzylem proszku Krycell. Do zrobienia kół - washa tez od nich.

https://www.precisioniceandsnow.com/products.html

Do zlepienia tego w jedna calosc - lakieru do wlosow

Generalnie - swietny, prosty w uzyciu preparat - polecam. Tyle tylko ze nie nalezy do najtanszych

Nie oplaca sie brac zestawu ktory oferuja za 22£

W zupelnosci wystarczy taki:

Mini ice ans snow wash oraz krycell fine refill - wychodzi 2x taniej a spokojnie wystarczy na 2 - 3 modele.

Co do sitka to najlepsze metalowe z otworami 0.1 - 0.3mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.