Skocz do zawartości

Snow Patrol


vollff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Pracuję nad klimą w Land roverze - w końcu ma mieć tzw: "Winter pack"

Tak to wygląda w orginale:

c6Wx42.jpg

U3wM6I.jpg

 

A tak prezentuje się u mnie (jeszcze nie skończone)

Xr1BWA.jpg

m6URV7.jpg

Q1UvHQ.jpg

vm2zsm.jpg

 

Oczywiście to wymaga jeszcze doszlifowania - powiedzmy ze to jest jedna z pierwszych wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Prace nad Land Roverem trwają

Na dzień dzisiejszy wygląda tak

Teraz trochę poprawek i można kłaść sidolux

gPCxBe.jpg

dkQrVT.jpg

vAMyz6.jpg

dfxZgQ.jpg

mNgvxd.jpg

RfrnsT.jpg

 

Ponieważ nie mam zbyt dużego doświadczenia, i sidolux będę kładł pierwszy raz - czy ktoś może mi powiedzieć czy kupiłem odpowiedni?

JnbooT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeżarło Ci zdjęcia oryginałów z pierwszego wpisu (a trochę mi się nie chce szukać po sieci ), więc nie wiem, jak te białe plamy były malowane - czy czasem nie jest wskazana pewna niestaranność. A być może konieczne będą retusze, bo faktycznie w kilku miejscach jest tak sobie. Ale ogólnie to zestawienie kolorów wygląda bardzo efektownie Zwłaszcza z oznaczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialem wam sie pochwalic nagroda jaka zdobylem na konkurencyjnym forum za model Austina Tilly - W sumie to przez przypadek bo tylko trzy modele w mojej skali wystawiono - i moj zajal III miejsce

Tu link do galerii:

http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=801&t=77350

 

A teraz najciekawsze : Nagroda jest taki oto zestaw :

https://www.google.co.uk/search?q=6652+Ostfront+Winter+Combatants,+Dragon,+1:35&biw=1366&bih=653&tbm=isch&imgil=DK6gGPMFhNzabM%253A%253ByweMPTMI8B6FLM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.hurricanemodels.co.uk%25252Fengine%25252Fshop%25252Fproduct%25252F6652%25252FDragon%2525252B1%252525252F35%2525252BOstfront%2525252BWinter%2525252BCombatants%2525252B1942-43%2525252B(4%2525252BFigures%2525252BSet)&source=iu&pf=m&fir=DK6gGPMFhNzabM%253A%252CyweMPTMI8B6FLM%252C_&usg=__w_jp4Ra_vOD7Yd4xH4ymWtu1a3c%3D&ved=0CCsQyjdqFQoTCKyd8tLMo8gCFYZxFAodGIMFPw&ei=FV8OVuy-GYbjUZiGlvgD#imgrc=_&usg=__w_jp4Ra_vOD7Yd4xH4ymWtu1a3c%3D

 

Teraz musze jeszcze jakies pojazdy Panom skombinowac i moze z jakas mala dioramka jeszcze wystartowac

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - przyszedł czas na lusterka

IMG_0555_zpsm7ukwyo5.jpg

IMG_0557_zpsuajb8oqm.jpg

Do montażu łopaty i kilofa użyłem blaszek z jakiegoś starego modelu - wyglądają całkiem fajnie.

Oczywiscie model nadal wymaga kilku korekt - (najbardziej rzuca sie w oczy to maźnięcie na desce rozdzielczej i łopacie - sorry zapomniałem o nich jak robiłem zdjęcie) - przed galerią usune

IMG_0557_zpsuajb8oqm.jpg

Zrobiłem jeszcze stereo - ale te kabelki jakies takie cienkie troche wyszły - to też będe musiał poprawić tylko nie wiem za bardzo jakego drutu (lub innego materiału) użyć

IMG_0558_zps5zycngkl.jpg

A to ogólny zarys

IMG_0560_zpsgzdy1lb1.jpg

 

Chcę zrobić podstawkę i teraz mam dylemat - czy zainwestowac 22£ na zestaw śniegowy Krycella - czy może istnieje jakiś alternatywny tańszy sposób aby uzyskac podobny efekt

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Na ostatnim zdjęciu już widać, że będzie fajnie wyglądał, choć samo zdjęcie do bani.

 

Pobaw się jeszcze przy tych radiach - można podmalować pokrętła, gniazda wtyków, lampki, tabliczki, opisy itp. Dodadzą życia, bo na razie to wygląda średnio Nie zaszkodziłoby także kilka kabelków więcej. Poszukaj starych kabli i przewodów, może jakichś drutów miedzianych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.