Jump to content
Marwaw

W zimnych wodach Zatoki Gańskiej

Recommended Posts

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 4 - Okręty i statki

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Warsztat TUTAJ

Okręt podwodny U-6, 21 Flotyll Szkolna. Dziennik okrętowy:

29 listopada 1940r. Kolejny rejs szkolny. Tym razem celem jest port w Hela. Okręt wyszedł z portu w Pillau około południa. Pogoda dobra. Stan morza 3 - 4. W trakcie marszu wykonano ćwiczebny atak torpedowy na tankowiec zmierzający w kierunku Gotenhafen. Wynurzenie 5 mil morskich od podejścia do portu. Pogoda zaczęła się psuć, zachmurzenie duże, widoczność spadła. Wejście do portu około godziny 16.30, zaczął sypać śnieg...

Model okrętu podwodnego U-6 (typ IIA), 21 Flotylla Szkolna w Piławie, skala 1/72, zestaw firmy Special Hobby. Warsztat:

viewtopic.php?f=194&t=51213

U6GALERIA_037.jpg

U6GALERIA_036.jpg

U6GALERIA_038.jpg

U6GALERIA_039.jpg

U6GALERIA_040.jpg

U6GALERIA_041.jpg

U6GALERIA_042.jpg

U6GALERIA_043.jpg

U6GALERIA_045.jpg

U6GALERIA_013.jpg

U6GALERIA_014.jpg

U6GALERIA_015.jpg

U6GALERIA_016.jpg

Galeria może nieco chaotyczna, ale podczas robienia zdjęć jeszcze doklejałem sopelki lodu.

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

Pozdrawiam

Admin

Zapraszamy do oceny modelu. Więcej informacji TUTAJ

Pozdrawiam

Admin

Oficjalne wyniki konkursu ZIMA 2015

klasa4%252520-%2525202.jpg

Miejsce: 2

Punkty: 1228

Gratulujemy serdecznie!!!!

Statystyka:

016_Zatoka.jpg

Dwa modele, dwa miejsca na pudle... Coz dodac? Moze gdyby byly trzy modele bylyby trzy miejsca na podium...? Gratuluje, swietna robota!

Od początku był to w tej kategorii mój faworyt i nie tylko przez to, że przewijał się Gdańsk

Gratulacje

Model bardzo udany - jedyne zastrzeżenie jakie mam to jakość fotografii. Nie będę się rozpisywał co jest źle ale chyba przyznasz mi rację, że gdyby udało się zrobić je lepsze, prawdopodobnie dało by radę powalczyć o pierwsze miejsce.

pozdrawiam

Christian

Serdecznie dziękuję za wspólną zabawę i głosy oddane na moje oba modele. Co do zdjęć, fakt mogły by być lepsze, ale nie zawsze udaje się trafić na dobre warunki - staram się fotografować przy naturalnym oświetleniu. Szans na pierwsze miejsce moim zdaniem nie było - Ryhader po prostu był za dobry.

Gratki. Ale jakby nie patrzeć to nagród zgarnąłeś więcej od niego, he, he. A poważnie to ładne modele, jednak Janusz okazał się tym razem lepszy.