Jump to content

Nowości Trumpetera.

taltos1
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dla modelarzy skali 1/144.  Miał wyjść we wrześniu 2021 a ma być w styczniu 2022 . Sklepy zachodnie przyjmują zamówienia do realizacji  na styczeń. Nowe części nic wspólnego z modelem Revella . Ciekawa blaszka z drobnicą . Cena ..... nie zachwyca . Zdjęcia  są słabej jakości więc ocena modelu na tym etapie jest raczej niemożliwa.

2021-12-06_160928.png

xv 2.png

xv 3.png

xv 4.png

xv 5.png

• 3 weeks later...

No dobra, nowości nowościami, a czy ktoś wie co ze starościami? Chodzi mi o to, że sporo klasyków Trumpka (np. Warspite 1/700 w wersji drugowojennej) jest niedostępnych. Czy one wyszły z produkcji, czy to przejściowe trudności z dostawami? Ktoś wie?

Edited by GrzeM

W dniu 6.01.2022 o 17:09, GrzeM napisał:

Chodzi mi o to, że sporo klasyków Trumpka (np. Warspite 1/700 w wersji drugowojennej) jest niedostępnych.

to może do PL nikt ich nie sprowadza bo wszedłem teraz na szybko na ebay i do wyboru do koloru wersji '42.... 

są też dedykowane drewniane pokłady czy blacharka od Flyhawka

21 godzin temu, M.A.V. napisał:

to może do PL nikt ich nie sprowadza bo wszedłem teraz na szybko na ebay i do wyboru do koloru wersji '42.... 

są też dedykowane drewniane pokłady czy blacharka od Flyhawka

Dzięki. Czyli pewnie przejściowe problemy.

W dniu 7.01.2022 o 22:04, M.A.V. napisał:

na ebay i do wyboru do koloru wersji '42

15 godzin temu, GrzeM napisał:

przejściowe problemy.

Z mojej wiedzy Trumpek produkuje seriami - obecnie nie uświadczysz z nowej dostawy np dreadnoughta w 350, jakis czas temu ciezko było z powojenną flotą ZSRR, jak sie zacznie robić posucha na rynku i sklepy w zamówieniach umieszczają dane produkty wowczas Trump wznawia jakąś serie, i tak to sie kręci :)

• Like 1

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 19.03.2022 o 14:29, GrzeM napisał:

No właśnie, a ja na mojehobby zobaczyłem Cornwalla - Cornwall to też nowość? Dobre to modele?

Jak myślicie, czy Suffolka też wypuszczą?
https://www.mojehobby.pl/products/HMS-Cornwall-44633470.html

Tak to nowości. Kenty w 1/350 miały dość dobre recenzje, 1/700 to generalnie ich pomniejszone kopie. Suffolka  bym się nie spodziewał, bo wymaga podcięcia kadłuba.

6 godzin temu, witox napisał:

Tak to nowości. Kenty w 1/350 miały dość dobre recenzje, 1/700 to generalnie ich pomniejszone kopie. Suffolka  bym się nie spodziewał, bo wymaga podcięcia kadłuba.

Myślałem że może zrobią to na podobnej zasadzie jak całą serię pancerników Queen Elisabeth. Tu też są inne kadłuby w wersji z kazamatami i inne w zmodernizowanej wersji z działami dodatkowymi w wieżach.

• 5 weeks later...
49 minut temu, Szydercza Gała napisał:

Znaczy się kupa....

trumpek w tym roku bawi się w lilipucenie i tylko hurtowo przerabia swoje 350 na 700....

obrzezany Langley w 700 tez ma być jakoś w wakacje :szczerbol:

• 3 weeks later...

Cześć. Przepraszam że odpowiedź nie w temacie. Nie potrafię złapać kontaktu i napisać odp w temacie Bismarcka z Revell. Aktualne?  Jeżeli tak, byłbym zainteresowany.

W dniu 30.04.2022 o 22:23, M.A.V. napisał:

trumpek w tym roku bawi się w lilipucenie i tylko hurtowo przerabia swoje 350 na 700....

obrzezany Langley w 700 tez ma być jakoś w wakacje :szczerbol:

W sumie tak, wzięli się nawet za taką "staroć" jak Belfast. 😁

W dniu 18.05.2022 o 08:53, BRONEK47 napisał:

Cześć. Przepraszam że odpowiedź nie w temacie. Nie potrafię złapać kontaktu i napisać odp w temacie Bismarcka z Revell. Aktualne?  Jeżeli tak, byłbym zainteresowany.

Wysłałem PW, jeśli to oczywiście do mnie.