Skocz do zawartości

Nowości Trumpetera.


taltos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dla modelarzy skali 1/144.  Miał wyjść we wrześniu 2021 a ma być w styczniu 2022 . Sklepy zachodnie przyjmują zamówienia do realizacji  na styczeń. Nowe części nic wspólnego z modelem Revella . Ciekawa blaszka z drobnicą . Cena ..... nie zachwyca . Zdjęcia  są słabej jakości więc ocena modelu na tym etapie jest raczej niemożliwa.

2021-12-06_160928.png

xv 2.png

xv 3.png

xv 4.png

xv 5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi i poręcze z blachy w tej skali to pomyłka, więc ta blaszka przyda się co najwyżej jako szablony.  No ale może reszta będzie jakimś postępem w stosunku do dziadunia Revella. IX lepiej by zrobili, bo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No dobra, nowości nowościami, a czy ktoś wie co ze starościami? Chodzi mi o to, że sporo klasyków Trumpka (np. Warspite 1/700 w wersji drugowojennej) jest niedostępnych. Czy one wyszły z produkcji, czy to przejściowe trudności z dostawami? Ktoś wie?

Edytowane przez GrzeM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2022 o 17:09, GrzeM napisał:

 Chodzi mi o to, że sporo klasyków Trumpka (np. Warspite 1/700 w wersji drugowojennej) jest niedostępnych.

to może do PL nikt ich nie sprowadza bo wszedłem teraz na szybko na ebay i do wyboru do koloru wersji '42.... 

są też dedykowane drewniane pokłady czy blacharka od Flyhawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, M.A.V. napisał:

to może do PL nikt ich nie sprowadza bo wszedłem teraz na szybko na ebay i do wyboru do koloru wersji '42.... 

są też dedykowane drewniane pokłady czy blacharka od Flyhawka

Dzięki. Czyli pewnie przejściowe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2022 o 22:04, M.A.V. napisał:

na ebay i do wyboru do koloru wersji '42

 

15 godzin temu, GrzeM napisał:

przejściowe problemy.

 

Z mojej wiedzy Trumpek produkuje seriami - obecnie nie uświadczysz z nowej dostawy np dreadnoughta w 350, jakis czas temu ciezko było z powojenną flotą ZSRR, jak sie zacznie robić posucha na rynku i sklepy w zamówieniach umieszczają dane produkty wowczas Trump wznawia jakąś serie, i tak to sie kręci :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 19.03.2022 o 14:29, GrzeM napisał:

No właśnie, a ja na mojehobby zobaczyłem Cornwalla - Cornwall to też nowość? Dobre to modele?

Jak myślicie, czy Suffolka też wypuszczą?
https://www.mojehobby.pl/products/HMS-Cornwall-44633470.html

 

Tak to nowości. Kenty w 1/350 miały dość dobre recenzje, 1/700 to generalnie ich pomniejszone kopie. Suffolka  bym się nie spodziewał, bo wymaga podcięcia kadłuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, witox napisał:

 

Tak to nowości. Kenty w 1/350 miały dość dobre recenzje, 1/700 to generalnie ich pomniejszone kopie. Suffolka  bym się nie spodziewał, bo wymaga podcięcia kadłuba.

 

Myślałem że może zrobią to na podobnej zasadzie jak całą serię pancerników Queen Elisabeth. Tu też są inne kadłuby w wersji z kazamatami i inne w zmodernizowanej wersji z działami dodatkowymi w wieżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 30.04.2022 o 22:23, M.A.V. napisał:

trumpek w tym roku bawi się w lilipucenie i tylko hurtowo przerabia swoje 350 na 700....

obrzezany Langley w 700 tez ma być jakoś w wakacje :szczerbol:

 

W sumie tak, wzięli się nawet za taką "staroć" jak Belfast. 😁

 

W dniu 18.05.2022 o 08:53, BRONEK47 napisał:

Cześć. Przepraszam że odpowiedź nie w temacie. Nie potrafię złapać kontaktu i napisać odp w temacie Bismarcka z Revell. Aktualne?  Jeżeli tak, byłbym zainteresowany.

 

Wysłałem PW, jeśli to oczywiście do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.