Skocz do zawartości

Nowości Trumpetera.


taltos1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,

 

Obrazek nr. 4.

 

http://www.trumpeter-china.com/index.php?g=home&m=article&a=show&id=193&l=en

 

 

https://www.scalemates.com/pl/kits/trumpeter-06738-uss-large-cruiser-alaska--1315327

 

 

Podobno już  w grudniu ma być....

Edytowane przez Janisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Być to pewnie będzie,  ale można się naczekać....

ja to na ich Agatkę już od 2019 czekam odkąd się tylko pojawiła w zapowiedziach i teraz dopiero ma być w maju (i mam nadzieje że znów terminu nie przesuną bo już miała być pod koniec 2020)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
15 minut temu, M.A.V. napisał:

będzie Scharnhorst w 700 

 

Tylko po co :szczerbol: ? Flyhawk Deluxe kosztuje 200 zł. Za Tamke z blachami trzeba dać też coś koło tego. Trumpek z pewnością wyjdzie z całym kompletem z 300zl. Chociaż z drugiej strony jest to zawsze jakaś alternatywa dla osób, które nie chcą robić na bogato. CHOCIAŻ z trzeciej strony :D lepszą alternatywą dla chcących robić z pudła bez fajerwerków jest flyhawk w wersji podstawowej za 150 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chudyhunter napisał:

Tylko po co

też mnie to zastanawia po co wydawać 10 raz to samo....

no ale widocznie marketingowcy wiedzą lepiej - nowatorska strategia biznesowa "co 2 lata B-smark, co 3 Jajato"  :haha:

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, M.A.V. napisał:

też mnie to zastanawia po co wydawać 10 raz to samo....

no ale widocznie marketingowcy wiedzą lepiej - nowatorska strategia biznesowa "co 2 lata B-smark, co 3 Jajato"  :haha:

 

Skoro się sprzedaje, to czemu nie. Akurat miłośników Smarków i Jajamotów nie brakuje :D Mi tylko Jajamota brakuje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, donalyah00 napisał:

Ale ten pierwszy Jajamot (bez trzech pierdyliardów 25-ek - tak do 1943) był całkiem, całkiem! 😉

 

Marku, temu osobnikowy powyżej nie przemówisz :D Podejrzewam, że ze Smarkiem i Jajamotem wiążą się jakieś traumatyczne przeżycia :haha:

A w temacie, to już wolałbym by trumpek wypuścił Indianapolis z dnem w 700ce

Edytowane przez chudyhunter
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

To stary Kombryg, do tego żywiczny, a my tu rozmawiamy o czyms nowym i ŁADNIE zrobionym....

oj tam oj tam co to za przyjemność złożyć model gdzie wszystko pasuje i nawet szpachli nie trzeba - sklejasz 3 dni, 3dni malujesz, stawiasz na półce i po miesiącu zapomniałeś że go sklejałeś.

mówię to JA - niedawno "nawrócony" żywicofob  :haha:

no a ten PRAWILNY Langley to bardzo zacnie trumpkowi wyszedł - nie ma co narzekać.... liczę że pójdą za ciosem i może coś więcej do wodnosamolotów wypuszczą....   jak już wchodzimy w sferę marzeń i fantasmagorii to ja bym za takiego USS Pine Island z czasów High Jump czy  HMS Pegasus z czasów tłuczenia bolszewii po rączkach całował  :haha:

bo o Akitsushimie już nie wspominam bo to mokry sen  :diabel:

 

EDIT -----------------------------

 

5 godzin temu, chudyhunter napisał:

Ktoś coś wie, co jeszcze Trumpek ma w planach?

 

"kiełbasa wyborcza" jest znana :

https://www.hobbycar.nl/data/mediablocks/ThrumpeterCatalogue2020-2021.pdf

:haha:

 

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.