Skocz do zawartości

MIŃSK MAZOWIECKI II WYSTAWA i KONKURS MODELARSKI


adda11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajna impreza, wycieczka do bazy mega dziękujemy w imieniu całej rodziny .

Był to mój pierwszy konkurs i wystawa na której wystawiałem swoje modele, liczę więc że za rok będę mógł też się pokazać na trzeciej edycji, tylko w większej salce

 

I mała sugestia do organizatorów, proponuję, wiem że były takie już głosy, aby utworzyć osobną kategorię na helikoptery

 

Przy okazji zauważyłem pewną nie konsekwencję. Pewne modele z podstawkami trafiały do kategorii samoloty, pojazdy pancerne, a niektóre do kategorii dioramy, nad usystematyzowaniem tego też może warto by było pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zauważyłem pewną nie konsekwencję. Pewne modele z podstawkami trafiały do kategorii samoloty, pojazdy pancerne, a niektóre do kategorii dioramy, nad usystematyzowaniem tego też może warto by było pomyśleć.

 

To już kwestia wystawiających w jakiej klasie wystawiają modele, po za tym podstawka czasami to tylko podstawka, diorama to jednak trochę coś więcej niż podstawka.

 

Imprezka bardzo udana, spotkania z kolegami , wycieczka do bazy jak i same zawody bardzo przyjemne. Czekam na powtórkę za rok, a patrząc na wzrost zainteresowania myślę, że większa sala będzie konieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kwestia wystawiających w jakiej klasie wystawiają modele, po za tym podstawka czasami to tylko podstawka, diorama to jednak trochę coś więcej niż podstawka.

 

Hehe niby masz rację, ale ten temat to już rozwiniemy sobie przy pifku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo fajna.

Pierworodny też zadowolony. Nie dość, że na giełdzie kupił sobie kolejny model, to jeszcze otrzymał wyróżnienie w swojej kategorii.

Co do sali to też wydaje mi się, że kolejna impreza już się nie zmieści.

Kilka zdjęć tego co można było zobaczyć.

DSC_0036.JPG

 

DSC_0037.JPG

 

DSC_0038.JPG

 

DSC_0058.JPG

 

DSC_0059.JPG

 

DSC_0044.JPG

 

DSC_0045.JPG

 

DSC_0051.JPG

 

DSC_0040.JPG

 

DSC_0041.JPG

 

DSC_0046.JPG

 

DSC_0056.JPG

 

DSC_0060.JPG

 

DSC_0062.JPG

 

DSC_0063.JPG

 

DSC_0064.JPG

 

DSC_0065.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kwestia wystawiających w jakiej klasie wystawiają modele, po za tym podstawka czasami to tylko podstawka, diorama to jednak trochę coś więcej niż podstawka.

 

Hehe niby masz rację, ale ten temat to już rozwiniemy sobie przy pifku ;)

 

Ta jak cię kobita puści (pozdrów od nas ) :szampam1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poznaniu tak wytwornego towarzystwa nie masz co się martwić.

Żonson też Was pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udana impreza. Fajnie że i mi udało się dotrzeć na miejsce. Gratulacje dla organizatorów i nagrodzonych. Przychylam się do opinii, że na przyszły rok trzeba szukać większego miejsca na imprezę. O ile zdążyłem się zorientować to obok jest szkoła z fajną salą. Może by tam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bardzo udana impreza. Fajnie że i mi udało się dotrzeć na miejsce. Gratulacje dla organizatorów i nagrodzonych. Przychylam się do opinii, że na przyszły rok trzeba szukać większego miejsca na imprezę. O ile zdążyłem się zorientować to obok jest szkoła z fajną salą. Może by tam. Pozdrawiam.

 

Zbigniewie ja byłem w sobotę. Szkoda, że się nie spotkaliśmy. Ostatnio widziałem Cię wieki temu w Lublinie. Następnym razem ubierz się w jakiś szczególny sposób abym Cię rozpoznał. Jakiś stój karnawałowy - Pszczółka Maja albo Lord Vader .... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udana impreza. Fajnie że i mi udało się dotrzeć na miejsce. Gratulacje dla organizatorów i nagrodzonych. Przychylam się do opinii, że na przyszły rok trzeba szukać większego miejsca na imprezę. O ile zdążyłem się zorientować to obok jest szkoła z fajną salą. Może by tam. Pozdrawiam.

 

Zbigniewie ja byłem w sobotę. Szkoda, że się nie spotkaliśmy. Ostatnio widziałem Cię wieki temu w Lublinie. Następnym razem ubierz się w jakiś szczególny sposób abym Cię rozpoznał. Jakiś stój karnawałowy - Pszczółka Maja albo Lord Vader .... :-)

 

 

E tam... innych jak już rozpoznałeś to człowiek się odwrócił a ciebie już nie ma

Następną razą pozwól choć modele wyłożyć, to i pogadać będzie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... innych jak już rozpoznałeś to człowiek się odwrócił a ciebie już nie ma

Następną razą pozwól choć modele wyłożyć, to i pogadać będzie można

 

No za rok to trzeba obowiązkowo jakąś skorupę pokazać, co by ludzie mieli się z czego śmiać. No i miejmy nadzieję, że jakaś szkoła użyczy sali gimnastyczej na wystawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.