Skocz do zawartości

Pierwsza dioramka '' Zimowe roztopy''


Spawacz

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumujmy- transporter z 3 Panzer Division, Skijager i SSman. Co prawda jedyna formacja Skijagers widziana na froncie- 1. Skijäger-Division, utworzona z 1. Skijäger-Brigade w czerwcu 1944 roku, walczyla w Grupie Armii "Centrum" niemniej jednak wtedy kiedy miala się sznasę spotkać z 4tą pancerną, ta była okrążona pod Kirowgardem (do grudnia) zaś 1. Skijäger-Division, byla wycofywana (w pazdzierniku) juz z obecnych terenow Polski na słowację... Nie znalazlem zadnej jednostki SS znajdujacej sie w tym czasie w pobliżu. Jednak wyszło SF... Poza tym praca wyszła ładna, figury naprawdę niezłe. Szkoda tylko że zająłem się szukaniem jakiegoś pieprzonego Mr. Hyde'a niepotrzebnie tracąc czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego pierwsza albo z pierwszych dioram. To nie ma co się dziwić. Moje pierwsze również były SF.

A spawacz wątpię żeby orientował się ,że poświęcasz dużo czasu dla niego.

Kolejnym razem zadecydujesz co zrobić.

Ja Dazowi podpowiedziałem jak podtrawiłem ,a nadal taśma produkcyjna jest bez zmian. I moje komentarze na tym się kończą.

A spawacz młody. Pewnych rzeczy nie rozumie ,a szanse można jeszcze dać.

 

Co do makiety to całkiem OK.

Dużo obserwuj dioram jakie umieściłem

viewtopic.php?f=81&t=46933

Jeszcze kilka i będą tak samo wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody to ja byłem o ho i jeszcze trochę ale dziękuje za odmłodzenie

Co do wszelkich rad jakie mi udzielacie ( kolega 7urgen najbardziej ) bardzo je szanuje i wiem że są dla mnie bardzo cenne i uwierzcie nie pójdą w las , każde słowo biorę na klatę i będę starał się błędów nie popełniać , ja słucham w przeciwieństwie do innych.

Dziękuje także za słowa zrozumienia i otuchy które dodają skrzydeł i podnoszą morale do wykonywania dalszych prac.

Jeszcze raz dziękuje i niech moc będzie z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zakleiłem ja ładnie taśma malarska ale nie maiłem pomysłu na zatrzymanie wody i wydostała sie spod mojej barierki z balsy i taśmy :( Dlatego właśnie tak to wygląda :(....woda woodlanda jest bardzo lejąca i czasem nie można jej okiełznać

 

Mam jeszcze do was pytanie.....Jak wykonujecie napisy na dioramy mówię tu o tytule scenki lub innej adnotacji...ten styl gotycki ....... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.