Skocz do zawartości

Kraz 6322 [Takom 1:35]


Panzer Machine

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z takimi jak na zdjęciu może być ciężko, ale spokojnie możesz wykorzystać skrzynki z zestawu Miniart "Soviet Infantry Ammo Boxes" - są używane nagminnie w Donbasie.

 

Dzięki za info.

 

 

Po wstępnym złożeniu na sucho na razie prezentuje się Krazik w ten sposób:

 

WP_20160418_19_53_37_Rawh.jpg

 

WP_20160418_19_53_37_Rawg.jpg

 

WP_20160418_19_53_37_Rawfddd.jpg

 

WP_20160418_19_53_37_Rawf.jpg

 

Pakę prawie skończyłem waloryzować. Z przodu tez parę bajerów jest dodanych, o których Takom zapomniał. Oczywiście na zdjęciach brak silnika. Mam trochę kłopot aby go zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniki powietrza (tak mi się wydaje) razem z instalacją świetnie wyglądają.

 

hmm, na planach, które znalazłem w katalogu AutoKraza podesłanego przez Kubisza nazywało się to Receivers w dziale [35] Brakes. Może to jest to o czym piszesz :P

 

69.gif

 

W każdym razie. Do ideału dużo brakuje, ale moim zdaniem i tak to lepiej wygląda niż część producenta.

 

Oil separator with pressure regulator też idealnie nie wyszedł, bo patrząc na refkę:

 

68.gif

 

można zauważyć różnice.

 

W każdym razie Twój komentarz jest odpowiedzią, że się udało zrobić to tak, ze jest to przekonujące ;) Dzięki.

 

 

Z czego je robiłeś bo wyglądają jak przezroczysta rurka?

 

Tak, jest to przeźroczysta rurka. Akurat złożyło się tak, że pod ręką miałem tylko przeźroczystą rurkę o zbliżonej średnicy zbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka robota to dla mnie kosmos szacun

 

Dziękuję za miły komplement ;)

 

 

Panowie, w piątek planuję zacząć "dziergać" elementy silnika od strony kabiny i przy chłodnicy, więc pozwolę sobie powtórzyć moją prośbę z 11 kwietnia :P

 

Tak zawczasu zapytam.

Czy ktoś z Was jest w posiadaniu zdjęć kraza z otwarta maską?

Ja mam takie tylko (chociaż dwóch z nich nie jestem pewien czy to 6322)

 

6f7e4632-3149-4fde-bee8-3f9b717d9779_zps8dtutdqs.jpg

 

a55f99a4-1a32-4806-87c8-bec6df2c30d9_zpsw9xgexp5.jpg

 

ff637548-4fed-495c-801e-69ed7d445b87_zps0j6h01ba.jpg

 

eb11d891-cbfc-4334-9356-6877076fca33_zpsv33vhpau.jpg

 

 

Problem polega na tym, że nawet nie wiem jak te elementy się nazywają :( i nie wiem jak ich wyszukać. W katalogu, który otrzymałem od Kubisza nic nie znalazłem a przeklikałem wszystkie pozycje.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pakę już wkleiłeś na stałe? Nie będziesz miał kłopotów z dostępem do niektórych elementów podczas malowania?

 

Paka jest osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.