Skocz do zawartości

Scania LBS 141 1:24


voseba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla takich ludzi warto pisać. I mimo, że trzeba być bezinteresownym, to Voseba licze na twój odzew w moim przyszłym projekcie- ty już wiesz jakim... Ale to co wyprawiasz ze scanią, to masakra. I to twój pierwszy model, kto by pomyślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie jest pierwszy model. Wiem o Mercedesie ACTROSie, który nie został skończony

Z tym, że ten model jest robiony na wieeeelką skalę

Ale o tym to już niech się Seba sam wypowie

 

a co się będzie tu działo przy dziesiątym ?

 

Przy dziesiątym powstanie ruchomy zamek do drzwi z kluczykiem oraz silnik zalany płynami - na chodzie oczywiście heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja

Więc modele zacząłem sklejać w 2 lub 3klasie podstawówki, czyli na początku lat 90. Skleiłem może ok. 20samolotów na wysokim poziomie, do rozprowadzania kleju, który był w zestawie używałem zapałki, a sklejenie modelu zajmowało jedno popołudnie. Po 8 klasie udało mi się kupić pierwszą ciężarówkę, forda aeromax’a, to był dopiero wypas, auto miało więcej części niż moje wszystkie poprzednie modele razem wzięte. Zaopatrzony w czerwony spray i parę innych farbek zabrałem się za klejenie, kleiłem tydzień, efekt masakra. W liceum skleiłem 3auta, forda lt9000, oshosha (pierwszy model malowany aerografem) i ostatni (3klasa LO) renault magnum. Do modelarstwa wróciłem w 2007 sklejając actrosa LINK. Model wylądował na allegro w takim w stanie jak w relacji z linku. Tyle o moim modelarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a model to będzie mistrzostwo jak go złożysz, ogrom szczegółów! Smile

Aż żal to wszystko potem malować ...

 

Chyba nie znalazł by się śmiałek chcący coś Tobie i Twojej pracy czego kolwiek zarzucić

 

Mistrzostwo

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piszę bo nie wiem po co komentować coś wspaniałego.

Dokładnie! To jest jedyny powód tego że jest mało wpisów w tym temacie, bo co ja amator mogę powiedzieć innego niż "świetnie ci idzie"?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szkoda, bo dużo pracy w to włożyłeś i myślałem, że z tym elementem bedzie jako taki finisz.

Ale dla nie wprawnego oka ( np takiego jak ja ) wygląda spoko

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przegięcie pały... umiejętności i kunszt modelarza u ciebie są nieziemskie! Aż boję się zabrać za swoją 141 bo przy twoim modelu będzie wyglądać jak tania zabawka

Pozdrawiam no i życzę powodzenia w dalszych pracach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.