Skocz do zawartości

Scania LBS 141 1:24


voseba

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Voseba chyba, Ci spuszcze łomot co ty do cholery wyrabiasz z tym modelem. Model jest boski podziwiam twoje poświęcenie no i oczywiście cierpliwość, życzę powodzenia dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolego Voseba chyba, Ci spuszcze łomot co ty do cholery wyrabiasz z tym modelem. Model jest boski podziwiam twoje poświęcenie no i oczywiście cierpliwość, życzę powodzenia dalej.

 

Czytasz Ty w ogóle co inni piszą?

Aktualnie koniec z modelarstwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Sebasitan co Ty robisz ?? No ale coż życie okazuje się często zbyk okrutne ... Powiedz, wrócisz jeszcze kiedyś do budowy modelu, wogóle do modelarstwa ??

Kurcze szkoda, że kończysz relację ;( Naprawdę jesteś jedną z niewielu osób które motywują do pracy, że chce się usiąść przy biurku i osiągjąć taki efetk jak przy twoich modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, będziemy czekać. Chciałem tu napisać że chętnie odkupie od Ciebie ten model (mam szczególny sentyment do scani jedynki, przy scani 111 straciłem sporo zdrowia, i sporo przeżyłem:) ) ale potem stwierdziłem że nie byłbym w stanie dokończyć tego modelu na tak wysokim poziomie, więc najlepiej będzie jak pozostanie on w Twoich ręcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

A jednak jest kolejna aktualka z budowy tego pięknego modelu. W sumie to ja nie mam co tutaj komentować, bo ani Ci nie doradzę, ani nie śmiałbym powiedzieć, że coś robisz źle. Oczywiście sam sobię dłubię przy modelach, ale nie wiem czy kiedyś moje wyroby będą wyglądały tak zajebiście jak Twoje, jeśli nawet dopiero skleję do kupy parę podstawowych elementów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam po prawie miesięcznej przerwie!

 

Tak sobie dłubie przy volvo i scanii jednocześnie i z miejsca mnie nie widać. Dziękuję Abarth_127 za miły komentarz, myślę, że siebie nie doceniasz

 

Udało mi się zakończyć budowę podpory kabiny, pozostały do dorobienia tylko rygle, ale to jak przykleję podporę do kabiny. Niestety jest to najbardziej beznadziejny element, jaki zrobiłem, niestety mierzenie wymiarów z proporcji w tym przypadku nie dało dobrego efektu.

 

DSC08502.jpg

DSC08518.jpg

DSC08520.jpg

DSC08521.jpg

DSC08522.jpg

DSC08524.jpg

DSC08525.jpg

 

Miłego oglądania i zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.