Skocz do zawartości

T-90MS coś tam/2012


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...

 

Nie przesadzaj... Baw się, a nie zazdrość, czy stresuj... Modele są dla Ciebie, a nie Ty dla modeli

 

A tymczasem na miejscu to srebrno-miedziane z przodu... Jeżeli reszta produktów tej firmy jest tej jakości to nic tylko polecać... ;)

 

Druk%20006_zpsx3gzbx6o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że tam jest o jedno gniazdko na kabelek za dużo, mam na myśli model , bo dwa okienka z tyłu, to prawdopodobnie nie peryskopy, a po prostu otwory przez które wchodzą do wieży jakieś kable, także kabelki nie do wszystkich okienek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że tam jest o jedno gniazdko na kabelek za dużo, mam na myśli model , bo dwa okienka z tyłu, to prawdopodobnie nie peryskopy, a po prostu otwory przez które wchodzą do wieży jakieś kable, także kabelki nie do wszystkich okienek

 

Będę się starał.. Na razie główne elementy konstrukcji, bo chce mieć je z głowy

 

Druk%20008a_zpsltz79m4s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadły obie dwie gąsienice... Nie obyło się bez przygód bo MasterCluby średnio pasują do kół napędowych. Trzeba było nieco je "porozciagać", ale w końcu wlazły na miejsce... Teraz to już tyko duperelizacja została... Zamówiłem jeszcze puste i pełne granatniki, antenę i lufę do PKT, wszystko od "towarzyszy", ale to drobiazgi więc się nie liczą

 

 

Druk%20009a_zpsmi30v011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykończ mu tę lufę i pokazuj, bo moja zestawowa, jeszcze nie wklejona na stałe, więc może, kto wie...

 

Lufa Grzegorz niestety jest na końcu planu...Ona ma masę duperelii także zląduje na miejscu jak wszystko będzie gotowe... Jak wygląda "po" to przeciez możesz tu zobaczyć: http://magicmodels.ru/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=254&product_id=3462&option=com_virtuemart&Itemid=4&lang=ru&vmcchk=1&Itemid=4 Już dwa dni się bujasz z decyzją a ja mogłem dziś ją do zamówienia dorzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku... Dostałem nowy, przedni pancerz... Od góry dużo bardziej odpowiada oryginałowi... Ale jego implementacja na model wymagałaby trochę roboty i trzeba by nieco dorabiać. A że robienia takich rzeczy chce się w tym warsztacie oduczyć to zostawiam to co jest... No także można słać joby!

 

 

Druk%20011_zpsqgv2oqac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... przepraszam w tym modelu nie ma byc dodatkow tylko rzeczy uzupelniajace,poprawiajace wyglad ...

 

O! To właśnie!

 

Co do reszty.. Lufę wyczaiłem w Szkocji i tam ją zamówiłem... Tydzień później oferta Magic Model weszła na stan mojego ulubionego sklepu w Niemczech. Sklep pewny, dostawa (droga) w 5 dni. Nigdzie bliżej nie znalazłem, sam zobacz (mają wszystko co MM produkuje): https://www.dersockelshop.de/magic-models/. Jeżeli chodzi natomiast o pancerz to przesyłka przysła z... Czelabińska. Firma nazywa się "Zedval". Też ją wynalazłem trochę bliżej i też robią trochę rzeczy: https://dukmodell.com/Zedval:.:75.html?XTCsid=6r0snvnun01sfmda05v0kp9da5.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Na stronie rosyjskiego forum - panzer35.ru sa 2 opisy budowy T-90MS , w jednym z nich znalazlem fotke ukazujaca z bliskiej odleglosci wiezyczke (poprawna nazwa?) z zamontowanym km, widac zamontowane przewody w przedniej i tylnej czesci wiezyczki.Zamieszczone jest rownierz zdjecie prawej strony wiezy z przewodem ktory zostal zapomniany przez producenta modelu.
A jakiś link?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie rosyjskiego forum - panzer35.ru sa 2 opisy budowy T-90MS , w jednym z nich znalazlem fotke ukazujaca z bliskiej odleglosci wiezyczke (poprawna nazwa?) z zamontowanym km, widac zamontowane przewody w przedniej i tylnej czesci wiezyczki.Zamieszczone jest rownierz zdjecie prawej strony wiezy z przewodem ktory zostal zapomniany przez producenta modelu.
A jakiś link?

 

Pewnie tu: http://panzer35.ru/forum/45-17232-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.