Skocz do zawartości
19robi88

RAH - 66 Comanche 1/72 Italeri

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynając przygodę z modelarstwem zrobiłem/zepsułem dwa mistercrafty i dwa plastyki postanowiłem skleić coś lepszego co nie będzie wyglądać jak karykatura modelu wybór padł na prostego Comancha od Italerki i tak powstał można powiedzieć mój pierwszy model W modelu dodałem kilka rzeczy od siebie miedzy innymi przewody na goleniach podwozia wycięte zostały miejsca gdzie występowała siatka i siateczkę wstawiłem i jakieś tam małe pierdółki. Model nie jest idealny zdaje sobie sprawę i spodziewam się krytyki i przyjmę ja na klate bez obrażania się

UWSj159.jpg

GwIVtBv.jpg

MAf6j8e.jpg

Jpr62dD.jpg

yxRgJU8.jpg

R3CCzUV.jpg

CnofD2R.jpg

HRXhNMe.jpg

rv1utg1.jpg

gEY6YYB.jpg

E1Na2qu.jpg

38PDrmr.jpg

Pvx8WKN.jpg

Fotki robione telefonem wiec tez nie najwyższych lotów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelacja taki futurystyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajny ulepek. Jedyne co się rzuca w oczy to jakiś mały glutek przy owiewce na przodzie, a tak poza tym to zacnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten glutek to źle odlana owiewka nie zauważyłem tego przed przyklejeniem, nierówność wyszła dopiero po położeniu farby i juz bałem się to szlifować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu sam kleiłem ten model. Widzę, że pokusiłeś się o własne przeróbki, które ja bezczelnie olałem. Fajnie wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No coś tam pokombinowalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nawer cieniowanko, mnie w tym przypadku nie iryruje ,_))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był w sumie mój pierwszy poważnie pomalowany model areo ( nie liczę treningu na plastyku i mistercrafcie) wiec też szaleństw nie było tylko preshading i wyszło jak widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Grzegorz mam sporo wiatraków do zrobienia i nie bądź zdziwiony jak będę cie o coś pytał bo bardzo mi się podobają twoje wiatraki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spodziewałem się po pierwszym modelu gorszego wykonania ale wyszło ci na prawdę dobrze. Czysto, lakier wygląda na gładki i bez wad. Brawo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem spoko. Helikopter wygląda na taki "ulizany", dla mnie powinien być troszkę inaczej przemalowany, "ubrudzony"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz zrobił bym go jeszcze inaczej co do brudzenia ja wtedy starałem się w miarę czysto umalować bez zalania powierzchni itp. bo to był mój początek z aerografem brudzić model dopiero pierwszy raz spróbowałem w moim ostatnio skozaczonym f-101 Voodoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzięki Grzegorz mam sporo wiatraków do zrobienia i nie bądź zdziwiony jak będę cie o coś pytał bo bardzo mi się podobają twoje wiatraki

Cała przyjemność po mojej stronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi