Jump to content

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przyjacielu drogi, o ten ruski bombowiec to musisz w dziale lotniczym zapytać, tutaj raczej może Ci ktoś na temat nowego T72A czy innego Pancyra S1 w skali 1/35 napisać. Zapytaj, użytkownika o nicku

To jest najistotniejsze - właśnie "modele". Cała reszta to też prawda choć tego nie propagowałem i nie popieram. Ta technika używana była również po II wojnie światowej przez wiele krajów.   To sa

Radar do kuba w zapowiedziach na październik. Witajcie miłośnicy pojazdów nietypowych , w zapowiedziach Trumpetera na październik pojawił się 1S91 SURN czyli po prostu radar do Kuba, oraz kolejna

http://www.cybermodeler.com/hobby/kits/tru/kit_tru_1005.shtml

Prezentuje się pięknie, tylko ta cena...

Trumpka chyba pogięło z tymi cenami. 95 dolarów ? No cóż kolejny "model-półkownik" , który się sprzeda w ilości parunastu sztuk w Polsce. Chwała Trąbce za ciekawe "ruskie" tematy, ale jak już robią modele byłego CCCP to i niech cenę dadzą "sowiecką" a nie amerykańską.

ale jak już robią modele byłego CCCP to i niech cenę dadzą "sowiecką" a nie amerykańską.

Heh ale zapominasz, że za amerykańską cenę, otrzymujesz amerykańską jakość...

Wystarczy mi, że w 1/72 cenę mają japońską a jakość (gąsienice, uproszczenia, błędy itp) wybitnie chińską, i to z tych dolnych stanów niskich.

Czyli nie jest tragicznie. Spowdziewałem się o wiele wyższej ceny.

PS. A widzieliście to? http://www.martola.com.pl/pl629/produkty28547/2_cm_flakvierling_38_auf_selbstfahrlafette_sd_kfz_

Cena o sporo niższa od Dragona, więc chyba trzeba będzie odłożyć troszkę kaski i "zanadobyć" ten model. Z recki na jednej z angielskich stron wynika że model wart jest uwagi.

• 3 weeks later...
No uwaga w tym miesiącu najprawdopodobniej wyjdzie T-62

Można zobaczyć komputerowego in-boxa niektórych częsci...

Ja bym się tak nie cieszył. Fotki ramek i sklejonego modelu krążą po sieci już dość długo. Ja bym raczej obstawiał, że będzie po wakacjach.