Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter


Shilka (Robert T.)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Odnośnie Stara z S-Modelu to w którymś numerze Super Modelu był artykuł właśnie o tym producencie i jeśli się nie mylę to Stara zapowiadali na 2008 rok ale czy dotrzymają słowa Była tam też wzmianka o tym, że pojawią się one w kilku wersjach. Może ktoś wie coś więcej na ten temat? Przyznaje, że po cichu liczę na radiostację R-140

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odnośnie Stara z S-Modelu to w którymś numerze Super Modelu był artykuł właśnie o tym producencie i jeśli się nie mylę to Stara zapowiadali na 2008 rok ale czy dotrzymają słowa Była tam też wzmianko o tym, że pojawią się one w kilku wersjach. Może ktoś wie coś więcej na ten temat? Przyznaje, że po cichu liczę na radiostację R-140

 

Pozdrawiam

 

Sory za podwójnego posta. Proszę o usunięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Boże, ale się naczekałem na tego Centaura! Ale wreszcie JEST i pewnie lada moment będzie można go nabyć. W dodatku w malowaniu hiszpańskim na pierwszy ogień dali. Pięknie, pięknie

A tak btw - co to jet to drugie 'coś' z Trumpka? VK 3001 (H)? Nie znam się na niemieckiej pancerce, a poza tym pierszy raz to widzę. To jakaś 'przeróbka Pz.III ? Bo wygląda podobnie, tylko zawieszenie jakby inne, hmmm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oże, ale się naczekałem na tego Centaura! Ale wreszcie JEST i pewnie lada moment będzie można go nabyć.

 

Jak go nabędziesz to zrób in-boxa, jestem ciekaw co im z tego wyszło , jakoś nie mam zaufania do Trumpetera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
coś widze że niedługo będzie AMV z trumpka bo chyba wszystko co ma koła już jest zrobione, nareszcie

Sądzę, że jeszcze dużo wody w Wiśle przepłynie nim zrobią AMV... Prędzej jakiś żywiczny wyjdzie (Rosomak w 1:72 już jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Trumpek planuje też coś takiego, ciekawe czy wypuści figurasy?

 

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=670

musi

p.s. CIĄGLE CZEKAM NA AMV PATRIA W POLSKIEJ WERSJI Z PĘDNIKAMI ITP. ORAZ Z MALOWANIAMI Z AFGANISTANU SZCZEGÓLNIE Z "T-REXEM", LICZE TEŻ ŻE DRAGON WYPUSCI FIGURKI POLSKICH ŻOŁNIERZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LICZE TEŻ ŻE DRAGON WYPUSCI FIGURKI POLSKICH ŻOŁNIERZY

 

Haha, nie licz na to Jak już wypuści, to pewnie Polskich jeńców wojennych prowadzonych przez Niemców

już wypuściła taki zestaw

LICZE ŻE RPM STANIE SIE DOBRYM PRODUCENTEM I WYPUŚCI SERIE POLSKICH POJAZDÓW W SKALI 1:35, DODA RÓWNIEŻ FIGURKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LICZE TEŻ ŻE DRAGON WYPUSCI FIGURKI POLSKICH ŻOŁNIERZY

 

Haha, nie licz na to Jak już wypuści, to pewnie Polskich jeńców wojennych prowadzonych przez Niemców

już wypuściła taki zestaw

LICZE ŻE RPM STANIE SIE DOBRYM PRODUCENTEM I WYPUŚCI SERIE POLSKICH POJAZDÓW W SKALI 1:35, DODA RÓWNIEŻ FIGURKI

Co to, koncert życzeń czy co? Na Dragona nie licz - oni już niczego poza niemieckimi czołgami z WW2 nie wypuszczają. A jak już wszystkie zrobią to zaczną od nowa

A co do RPM, to z tego co mi wiadomo, wycofali się ze skali 1/35, więc tez nie licz na nich.

Juz prędzej bym się spodziewał czegoś takiego jak Patria po Trumpeterze lub Hobby Bosie. Te firmy na szczęście duzo współczesnych rzeczy robią. Zresztą lada dzień mają być z Trumpka figurki Niemców z ISAF, więc może i Polaków zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą lada dzień mają być z Trumpka figurki Niemców z ISAF, więc może i Polaków zrobią.

są brytole, francuzi, usmańcy, koreańce i germańcy teraz więc dużo możliwości nie zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest wypasiony...muszę przyznaC ze od jakiegoś czasu trumpeter jest najlepiej rokującym producentem bo co chwilę wypuszcza naprawd ciekawe konstukcje.....bo dragon to spadł na psy.....w kółko to samo.....lyle ze lepsze ........mmmmmmmmmm rzeczywiscie super.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumpek planuje też coś takiego, ciekawe czy wypuści figurasy?

 

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=670

 

 

No cacy haubiczka. Cholercia !! Wydatki na zakup modeli, powinny być odpisywane od podatku. Wtedy rodzice nie szczędziliby kasy na "politechnizację" młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się recenzja Centauro :

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=3680

Jak widać, nie jest źle, a nawet nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze:) (nigdy nie lubiłem Trumpetera) Części wyglądają nieźle, ciekaw jestem jak zgodność z oryginałem, bo to im różnie wychodziło... Widać, że opony skopane, ale na pewno pojawią się żywiczne zamienniki, i jakiś zestaw blaszek. A wtedy ruszę do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.