Jump to content
Shilka (Robert T.)

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter

Recommended Posts

Witam

Pojawił się w sieci nowy katalog Trumpka z zapowiedziami na 2008.

Oto nowości pancerna:

th_34_1875687.jpg th_34_1875686.jpg th_34_1875685.jpg th_34_1875682.jpg th_34_1875681.jpg th_34_1875678.jpg

W zapowiedziach jest Polski PT-76 B.

Pozdrawiam

Cześć

W sieci znalazłem kolejne zapowiedzi Trumpka w 1/35.

To co zapowiadają to dla mnie szok w trampkach

Centauro:

81ce4fe15ec61e222ba5b3bff0.jpg

FMTV - czy on nie jest podobny do Kamaz-a?

9131a20a9bba2e7b41f037cnb2.jpg

69cc293a09dda853445f372ea7.jpg

Zapowiadają sie SUPER modele.

Zdjęcia pochodzą z tego adresu:

http://www.track-link.net/forum/news_industry/13970

Tak, tak Centauro , ja go chcę !! Czaiłem się na żywicznego z Victoria Models , ale chyba trochę poczekam na tego, zobaczymy czy Trumpek stanie na wysokości zadania.

Jest jeden fajny sklep który załatwia niektóre problemy finansowe....

Poskładać się w trzech, czterech i brać jak leci...

www.hobbyeasy.com

Strona z Hongkongu... Trochę się długo ładuje ale jest przelicznik na PLN'y

dla porównania nowy ciagnik maza kosztuje tak 170zł....nie mowiac juz o cenach avf bo to prawdziwa masakra...srednia 50zł, za 1:35...

POLECAM....................

A czy mógłbym, grzecznie czy też niegrzecznie, poprosić o nowości w dziedzinie okrętów

Zobacz w dziale okretowym

A co mi tam po jakimś hamerykańskim złomiastym Strykerze Rosomaka gdyby zrobili... O tych to bym na pęczki zakupił

Poczekaj, będzie i Partia XA360. Zauważcie, że Trumpek, zaczyna robić "zabawki" z Afganu. Przykładem może być Centauro, a wcześniej C1 Ariette z dodatkowym opancerzeniem.

Chinole gonią resztę i jeszcze wszystkich przegonią. A ceny...porównajcie pierwsze modele trumpka i te obecne. Dla mnie jak Dragon albo AFV Club. Za jakość trzeba zapłacić.

A tak na marginesie, może by ktoś zrobił Stara 266 lub któregoś z nowych Jelczy, eeehh te marzenia.

z tego co widzałem to rosomaqk juz jest ale niestetyw skali ho....firma tololoko....a star 266 jest juz gotowy z zywicy w 1:35.....produkuje go polska firma ale wyjdzie na rynek niewiadomo kiedy!!!!!!i jak wszyscy wiemy bedzie koszmarnie drogi.......cry:

A co to za firma jest? Choćby nawet i tysiaka chcieli to bym go kupił. Co to za firma?

z tego co pamiertam to 266 bedzie produkowany przez s model lub cos takiego....widziałem juz zrobiona bude z wnetrzem i podwozie i prezentuje sie ZACNIE

z tego co pamiertam to 266 bedzie produkowany przez s model lub cos takiego....widziałem juz zrobiona bude z wnetrzem i podwozie i prezentuje sie ZACNIE

Witam ,

Star 266 wyjdzie w zywicy z firmy S-Model .Termin podobno koniec wakacji letnich ale mysle ze napewno sie przedluzy czas oczekiwania . Masz moze jakies fotki tego modelu????

Adam

Szkoda tylko że w 1/72 oprócz 4-5 modeli reszta to całkowite porażki. Cena jak Dragona, dokładnośc słabiutka. Wieć gonić to oni muszą.

Witam!

Wakacje zbliżają się do końca, a więc chciałem się zapytać, czy ktoś wie coś nowego odnośnie Star. Czy wypuszczą go przed świętami