Jump to content

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter

Recommended Posts

• Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przyjacielu drogi, o ten ruski bombowiec to musisz w dziale lotniczym zapytać, tutaj raczej może Ci ktoś na temat nowego T72A czy innego Pancyra S1 w skali 1/35 napisać. Zapytaj, użytkownika o nicku

To jest najistotniejsze - właśnie "modele". Cała reszta to też prawda choć tego nie propagowałem i nie popieram. Ta technika używana była również po II wojnie światowej przez wiele krajów.   To sa

Radar do kuba w zapowiedziach na październik. Witajcie miłośnicy pojazdów nietypowych , w zapowiedziach Trumpetera na październik pojawił się 1S91 SURN czyli po prostu radar do Kuba, oraz kolejna

• 2 weeks later...
Za to lubię trampka , oryginalność niektórych pomysłów, nie to co dragon, tylko czołgi i czołgi. Mam nadzieję na jakieś niemieckie "dziwadła".

Niemieckich dziwadeł troszeczkę tam widać i dobrze to świadczy o producencie bo wkońcu będzie alternatywa dla drogich konwersji czy kompletnych zestawów z żywicy. Nic tylko ciułać kasę

Oni to zawsze powymyślają coś fajnego Szkoda tylko, że nie ma Rosomaka. Ale z drugiej strony BTR-50, -60, no i ten opancerzony M1078.

Ciekawie wygląda flaga na jego masce

Od razu mam pytanko. Rozumiem, że można go chyba zrobić jako pojazd używany przez nasze wojsko w Afganistanie Czy to tylko polsko - amerykański patrol. Bo mi wydaje się, że to nasza armia.

Beztytuu-5.jpg

Pozdrawiam

Zderzak zaintrygowałeś mnie tym, muszę poszukać bo nie miałem pojęcia o tym że je uzywamy...

Właśnie mignęło mi to zdjęcie w poradniku kubisza, potem zobaczyłem tą flagę i tak mi się skojarzyło. Chciałem się właśnie upewnić, ale zdjęcia chyba nie kłamią. Ostatnio zobaczyłem też Big Foota, czy inną wersję

Kto wie co jeszcze używamy na Wschodzie

P.S. Jak coś znajdziesz to daj znać:P

a.jpg

• 5 weeks later...

Wczoraj rozmawiałem z właścicielem pewnego sklepu modelarskiego - powiedział mi, że dostał info o tym, że Trumpeter na 2010 i 2011 planuje wypuszczenie ponad 100 nowych modeli. Niektóre będą nowymi wersjami tego co już znamy, ale będą też zupełne nowości (oczywiście liczba 100 odnosi się nie tylko do pancerki). No ale trwaja targi w Norymberdze, to się okaże co jest prawdą.

• 5 months later...

Lubię Trumpka za całkiem nowe modele które są niedostępne u innych producentów ,albo są bardzo drogie. Mam jednego z tej nowej serii na półce i wygląda bardzo dobrze.