Jump to content

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter

Recommended Posts

• Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przyjacielu drogi, o ten ruski bombowiec to musisz w dziale lotniczym zapytać, tutaj raczej może Ci ktoś na temat nowego T72A czy innego Pancyra S1 w skali 1/35 napisać. Zapytaj, użytkownika o nicku

To jest najistotniejsze - właśnie "modele". Cała reszta to też prawda choć tego nie propagowałem i nie popieram. Ta technika używana była również po II wojnie światowej przez wiele krajów.   To sa

Radar do kuba w zapowiedziach na październik. Witajcie miłośnicy pojazdów nietypowych , w zapowiedziach Trumpetera na październik pojawił się 1S91 SURN czyli po prostu radar do Kuba, oraz kolejna

No to ja jestem zaskoczony, nie wiedziałem, że Trumpek chce wydać coś takiego! Już jest pierwszy w kolejce do zakupu

Bartek - jest takie fajne zdjęcie T-62 Egipskiego jak kieruje się na front synajski 1973 podczas Yom Kippur - jakby co podrzucę

EDIT: Poprawione, Mati.

Edited by Guest
  • 2 weeks later...

Kurczę, jak zostanie kasa to może go wezmę kiedyś... Inna sprawa, że błotniki bez problemu przerobię, wloty powietrza zaszpachluję, przedział silnikowy skrócę, a środek dalej będzie straszył pustką Chyba jednak najpierw trzeba będzie zająć się silnikiem i wyposażeniem przedziału, łącznie z wzmocnieniami i innymi badziewiami. Jeżeli będzie taki, jak na tych rysunkach 3D, to przetłoczenia na błotnikach z tyłu są źle. Poza tym to chyba wersja budżetowa, bo liczba części fototrawionych to 1

BTW, jeżeli ktoś ma KZKT, to dałoby się kiedyś zrobić odlewy kół??

Tomek

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W grudniu popołudniu Trumpeter wyda... LAV-A2!

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=801

W listopadzie natomiast już wcześniej wspomniany Challenger...

http://www.trumpeter-china.com/war513/products/en_message.asp?id=779

Edited by Guest
  • 1 month later...