Skocz do zawartości

Bismarck 1/200


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Przerzucam to forum w te i we w te i za chiny nie mogę znaleźć...Ktoś pisał niedawno o nitach rurkowych do zastosowania jako bulaje, był chyba nawet fotka, ale nie znajduję...Orientuje się ktoś?

P.S. Dorotka, sory, że na Twoim podwórku, ale akurat temat podobny

 

Fakt podobny, 3 strona wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kongo byś lepiej pomęczył, zamiast pokazywać te nazistowskie gluty z nosa

 

Napisał Facet, który w swojej ostatniej galerii epatuje wszystkich Ritterkreuzem

 

A jednak! Zobaczymy co z tego wszystkiego się ulepi. Zastanawiałem się nad tym zestawem, ale ta cena Obserwuję

 

Długo się wahałem ale jak szaleć to szaleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisał Facet, który w swojej ostatniej galerii epatuje wszystkich Ritterkreuzem

 

 

Po pierwsze Eisernes Kreuz'em, a po drugie jego nazistowskość drażni mnie mniej niż jego smarkowość

Pomijając już fakt że samo odznaczenie jest o wiele starsze niż dwunastoletnia tysiącletnia rzesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jego nazistowskość drażni mnie mniej niż jego smarkowość

 

Hm... Jak to odczuwasz? Jako nerwową sytuację? Jako silne uczucie wzburzenia? W kontekście zaniepokojenia? W odniesieniu do uczucia gniewu? A może jako amok, białą gorączkę, furię, gniew, irytację, napięcie, naprężenie, nerwację, nerwowość, pasję, podekscytowanie, podenerwowanie, podniecenie, poirytowanie, poruszenie, rozjątrzenie, rozwścieczenie, szał, szewską pasję, wrzenie, wściekłość, wzburzenie, zdenerwowanie, złość, zniecierpliwienie? Gdyby to było podenerwowanie, podminowanie, podrażnienie, pogniewanie, poirytowanie, rozgniewanie, rozjuszenie, rozsierdzenie, rozwścieczenie, rozzłoszczenie, skłębienie, spienienie, wkurzenie, wnerwienie, wpienienie, wściekłość, wzburzenie, zbulwersowanie, zdenerwowanie, zirytowanie, złość, to byłyby powody do niepokoju.

 

 

A tymczasem popsułem "wydechy"...

 

JGHU2fS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z najbliższym sklepem oferującym drewniane podłogi i okładziny ścienne i meblowe. Maja takie książeczki z próbkami mniej więcej A4. Wymieniają je dość często... jak dobrze zagadasz masz zapas na resztę życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z najbliższym sklepem oferującym drewniane podłogi i okładziny ścienne i meblowe. Maja takie książeczki z próbkami mniej więcej A4. Wymieniają je dość często... jak dobrze zagadasz masz zapas na resztę życia.

 

O! To jest jakiś pomysł... Na "B" to ze trzy takie książki A4 pójdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracować nad nia jeszcze trzeba sporo, ale przy Twoich mozliwościach...no problem. Powiedz jak pasował ten pomost z reflektorem i działkami plot do reszty wieży? Ja sie przy nim nieco pomęczyłem (luzy pomiędzy nim a ściana wieży i to spore)

 

Faktycznie trochę pracy nad nią jeszcze będzie. Co do Flakplatformy, to ona w Trumpeterze ma całkowicie zły (symetryczny) kształt i poszła na śmieci. Ta od Hachette po paru minutach piłowania, cięcia, szpachlowania i polerowania pasuje bardzo dobrze. Trzeba tylko odtworzyć "podłogę" i kilka innych duperelków.

 

 

9lHK4ap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś...Jeśli zaklejam samą szybkę, zostają ramki okienne, to wg mnie okno nadal istnieje, tyle że slepe, zabite deskami. Jeśli zostawisz ramki i wstawisz "szybki" będzie nadal okno, ale z szybkami, przez które i tak nic nie widać. Jeśli zrobisz jak ja, tzn zostawisz ramki, zakleisz szybki i te zaklejone pomalujesz kolorem imitującym światło/poświatę/blask wewnątrz pomieszczenia, to również masz okno rozświetlone od środka. Jest to więc kwestia gustu, bo co się komu podoba...

 

OK. Mnie się podoba szkło, które z natury jest przeźroczyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ten... Ktoś napisał że nad wieżą trzeba jeszcze popracować... No to pracujemy. Na razie wywaliłem zestawowe pomosty i zrobiłem podstawy pod nowe... Teraz to chyba by trzeba zrobić samą wieżę i pomieszczenie dla pana admirała, bo się kolorystycznie nie zgrywa

 

P9eChxt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.