Skocz do zawartości

Duck with Saw - 28 mm Black Scorpion


Marcin M.

Rekomendowane odpowiedzi

A taki maluch w między tak zwanym czasie. Malowany VGC i Citadelami jak zwykle, dodatkowo użyłem kolorowych washy Citadel. Podstawka ściborowa, bo okrągła bitewniacka nie podobała mi się.

 

26365277577_f0efefacc1_c.jpg26365277397_62d52d0342_c.jpg26365277287_b049cc9902_c.jpg26365277107_c13b1da5ae_c.jpg26365277017_4ddcd702af_c.jpg26365276877_b2e10f1276_c.jpg26365276827_e8d15fa11e_c.jpg26365276757_b476e8f74a_c.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykowny temat... ale wyszło zawodowo!

 

Dzięki! Choć nie wiem, co ryzykownego w malowaniu kaczki z giwerą? Przynajmniej świadoma jest i żaden myśliwy bezkarnie se nie szczeli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej świadoma jest i żaden myśliwy bezkarnie se nie szczeli!

Jedyny problem to ma zaślepioną lufę. Nie da rady rozwiercić?

Poza tym dobrze, choć nad czarnym też można było popracować. Na fotkach wygląda jakby go tylko suchym pędzlem potraktował. Wiem jakie to małe, ale próbuję cię zmotywować do jeszcze większego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem to ma zaślepioną lufę. Nie da rady rozwiercić?

Poza tym dobrze, choć nad czarnym też można było popracować. Na fotkach wygląda jakby go tylko suchym pędzlem potraktował. Wiem jakie to małe, ale próbuję cię zmotywować do jeszcze większego wysiłku.

 

Rozwiercić da radę, a kuper rzeczywiście na sucho przetarty - malowanie czarnego muszę poćwiczyć, fakt.

 

Kaczka super, tylko szkoda że jest tak mała. Mogłeś ją postawić na jakiejś trawce.

A dlaczego taki tytuł tematu?

 

Mała, fakt, 28 mm. Trawiaste podstawki też zacznę robić, bo ileż można rzeźbić w kamieniu; trzeba wskoczyć stopień wyżej.

M249 SAW

 

w kącie dzioba to bąbel po odlewie czy tam jakieś cygaro miała trzymać??

 

Było cygaro. Całe. Będzie z popiołem i dymkiem, ewentualnie zrobię nowe.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podstawka to jakiś bubel chyba. Mym zdaniem kup normalną kwadratową (albo zrób z plasticardu) i na niej twórz kamienne podłoże. Z masy modelarskiej albo najlepiej z korka. Korek zawsze cieszył się popularnością w modelarstwie wargamingowym.

Poza tym kaczka może być. Jest schludna. Może więcej rozjaśnień i cieni tu i ówdzie aby zwiększyć kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herod - jak wspomniałem, podstawka będzie zmieniona na trawiastą, kwestia zaopatrzenia się w potrzebne materiały i będę działał - narobiłeś mi smaka swoimi.

 

jawkers, też się dziwiłem, że piszą o pile, teraz obaj mądrzejsi jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.