Jump to content

Modele Anigrand


Cypis
 Share

Recommended Posts

Koszmar , modele żywiczne , ścinki z dobre 5mm przynajmniej w moim ,bomble ,wypaczone elementy ,duże uproszczenia . Jedyne co świetne tematy .Kończę c-17 golobemastera 1/72 po 2,5 roku. Zmieniłem w nim wszystko myślę że inne modele też odbiegają od rzeczywistości w mniejszym lub większym stopniu . Cena koszmarnie dużą jak za taką plastelinę .Lubisz walke z materią to modele dla ciebie .

Link to comment
Share on other sites

podciech dziękuje za informację , Masz rację tematy świetne i raczej mało spotykane u innych producentów. Ale jeżeli to ma byc taka walka, za wysoką cenę to chyba lepiej dać sobie spokój.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Modele żywiczne, zwłaszcza te w mniejszym nakładzie zawsze wymagają więcej pracy. Z Anigranda mam tylko dwa modele Sci-fi z Gwiezdnych Wojen, kiedy jeszcze mogli piraty wydawać. Moim zdaniem jakość jest spoko. To i tak jest Ferrari przy modelach Fantastic plastic ?

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałem w prezencie model Great Lakes XSG-1 w skali 1:144 i jest rewelacyjny. Kremowa, twarda żywica nie ma żadnych bąbli. Chyba tylko jeden zastrzał jest skrzywiony, ale to nie problem. Ogólnie przy składaniu na sucho kadłuba z pływakiem łączenie jest idealne - linia łączenia znika. 

Na razie to jedyny model Anigranda który widziałem na żywo. Ale jeśli inne są takiej jakości jak mój XSG-1 to odstraszyć mnie może jedynie cena :cool:

Link to comment
Share on other sites

To jak to w końcu jest z tymi modelami Anigrandu ? Podciech pisze , ze masakra , a Marudek , że rewelacja. Widział może ktoś jakieś galerie , warsztaty tych modeli , żeby można było sobie coś podejrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdźcie forum KG144, jest tam całkiem sporo zbudowanych modeli z zestawów Anigranda. Nie wiem niestety czy osoby niezarejestrowanie będą mogły zobaczyć fotki.
Z drugiej strony jak kogoś nęci 144-ka to zdecydowanie polecam rejestrację. :)

Mały przegląd wyrobów z dalekiego HongKongu: różne prototypy, szybowce wojskoweHalifax, HP.115, Bristol T.188, YC-15.

Pozdrawiam, Marek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.