Skocz do zawartości

[S] Wiertła...i inne


kokos85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Na sprzedaż mam

1: 10 zestawów wierteł 10 szt. 0,1-1mm

cena za zestaw 15zł plus koszty wysyłki

2: Nowa szpachla Tamiya basic type Putty 15zł +wysyłka

3:  Zestaw płynów do kalkomanii od Gunze Mark Setter Neo i Mark Softer Neo użyte kilka razy stan ok95% oddam w komplecie za 40 zł + wysyłka

ae_1549718659166.jpg

Edytowane przez kokos85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, baumod napisał:

Tzn. tak konkretnie 40 zł za wszystko tzn wiertła szpachla i płyny do kalek? 

Wydaje mi się że pisząc ceny przy każdej pozycji będzie wszystko jasne

40 zł za płyny do kalkomanii są dwa więc komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odp. A pytałem dlatego że nowy płyn (nie piszesz jaki termin ważności maję te które oferujesz) pełny w 100% (ciekawe jak zmierzyłeś te 95% ?) kosztuje niecałe 3 dychy za sztukę. Dlatego byłem ciekawy atrakcyjności tej oferty, teraz moja ciekawość została zaspokojona, jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez baumod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

A ja poproszę o spokój, osoby nie zainteresowane proszone są o nie zabieranie głosu, kto chce kupi kto nie ma zamiaru, zająć się sklejaniem a nie zaśmiecaniem wątku.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 4 komplety wierteł już w drodze ?

Zostały jeszcze 4 komplety wierteł, szpachla i płyny. Wrzucam zdjecie na szybko by nie było niedomówień, ale daty na opakowaniu płynów nie widze 

IMG_20190221_105038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiertełka dzisiaj dotarły na miejsce, polecam Kolegę, szybko i bezproblemowo przeprowadzona transakcja :super:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
47 minut temu, TerraIncognita napisał:

Dlaczego Andersen usunął moje poprzednie posty To ograniczanie swobody. Oj, schodzi to forum na psy, schodzi  coraz bardziej.

Kolego jak nie masz zamiaru kupować od kolegi wierteł, to proszę cię  nie zaśmiecaj mu tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość odbioru za tydzień w Bytomiu . Zainteresowany wiertla dwa opakowania . Jaka ewentualnie cena przesyłki ?

Edytowane przez anioł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.