Skocz do zawartości

Wymiana farb Tamiya XF 23ml - Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Ogłoszenie może trochę nietypowe ?

Potrzebuję farby Tamiya XF-84 Dark Iron.

41kl7ee-+OL._SX425_.jpg

Niestety w Jadarze ciągle nie mają farb Tamki, a nie chce mi się po nią jechać aż do Martoli, więc może jakiś inny warszawski modelarz chciałby mi odsprzedać ten kolor lub wymienić się? Może to być mały słoiczek (10ml), na dobrą sprawę może być też używany.

Ze swojej strony oferuję pełne (jeszcze nieużywane) słoiczki 23 ml z kolorami XF-54 Dark Sea Grey oraz XF-62 Olive Drab. Gdyby osoba postronna była nimi zainteresowana to mogę je odsprzedać za 7 zł za sztukę.

Na wymianie/kupnie/sprzedaży zależy mi w okolicach centrum Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dudzio napisał:

Niestety w Jadarze ciągle nie mają farb Tamki, a nie chce mi się po nią jechać aż do Martoli,

Przecież Jadar jest 20 minut komunikacją miejską (a 10 minut samochodem) od Martoli ... Skoro masz blisko do pierwszego to i do drugiego. Szybciej będzie niż z jakimiś wymianami kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za te porady komunikacyjne, ale gdyby nie było to dla nie problemem to już bym tę farbę na Mokotowie kupił. Martola mi kompletnie nie po drodze (swoją drogą Jadar od Martoli dzieli jednak prawie dwa razy więcej niż te 10/20 minut...).

A o sklepie w Blue City nigdy nie słyszałem, ciekawa sprawa. Szkoda, że kompletnie nie moja część miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fair enough. Jeśli poruszanie się po mieście jest ogólnie dla Ciebie problemem, co rozumiem, to napisz do wiadomości adres, kupię Ci tę farbę i zapłacę za przesyłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian, a nie przyszło ci do głowy, że interlokutor może być osoba niepełnosprawna ruchowo i faktycznie może mieć problemy “ruchowe” po mieście? Oczywiście ja też tego mie wiem ale może zważmy na to, co piszemy w sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Kolego Atlis, jeżeli nie masz do odsprzedania lub wymiany, odpowiedniego koloru jaki potrzebuje kolega Dudzio ,to proszę się nie wypowiadać w sposób obrażający jego osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOI DRODZY  proszę o ostudzenie emocji - bo będę skłonny interweniować tym bardziej że było już jedno zgłoszenie posta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ poruszenie ? Dzięki Fixer za propozycje, jednakowoż już zdążyłem sobie poradzić! Temat do zamknięcia (chyba, że ktoś chciałby przygarnąć moje słoiczki 23 ml XF-54 oraz XF-62).

PS. Szczęśliwie jestem osobą bez niepełnosprawności ruchowej. Co nie znaczy, że uzasadnia to obraźliwe komentarze w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.