Skocz do zawartości

PT-76B


JFM

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecień-plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata...?

Bywały takie poligony letnie, że chodziło się w bechatce lub jak kto woli panterce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością oglądam Twoje wyroby, no ale do czegoś przyczepić się muszę :D. Pojazd zrobiony świetnie , duży plus za te sztyle do narzędzi wyglądają naprawdę realistycznie (zapamiętam i zastosuję:mrgreen:)  ale musisz niestety popracować nad figurkami , świecą się niemożliwie żaden materiał się tak nie świeci , powinny być pomalowanie  czarnym matem, dodatkowo zgaszone pigmentem( ja używam piaskowego wtedy ubrania wyglądają na brudne:D) te oczy też nie za bardzo wyglądają,wiem że  to ciężkie do wymalowania, dlatego polecam   Ci  kalki gałek ocznych:

https://www.rctrax.pl/brown-eyes-transfers-decals-sheet/123588/

Są też  jeszcze niebieskie:mrgreen:. Poza tym jeżeli to jest dowódca tego tanku to raczej nie powinien być w stopniu szeregowego tylko kaprala/ strasznego kaprala:D, no i zainwestuj w końcu Człowieku w lufy np. do tego DSZk-a ( od razu zobaczysz różnicę) i w metalizery do broni , ja jak kupiłem pierwszy metalizer to po ujrzeniu efektów , wymalowałem całą broń ręczną jaką miałem w domu :haha:. W sumie na duży plus .Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że popracuję nad figurkami. ? Ciekawa sprawa z tymi gałkami ocznymi.? Czy te najmniejsze pasują do skali 1/35?

Dowódca będzie w stopniu ppor. w brązowych skórzanych rękawiczkach - obiecuję, że poprawię.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pokazania jakieś 15, do sklejenia drugie tyle; chociaż tych drugich przybywa szybciej niż tych pierwszych ubywa...?

Aha, wszystkie oczywiście w barwach 7.ŁDD lub 7.ŁBOW.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, JFM napisał:

Obiecuję, że popracuję nad figurkami. ? Ciekawa sprawa z tymi gałkami ocznymi.? Czy te najmniejsze pasują do skali 1/35?

Dowódca będzie w stopniu ppor. w brązowych skórzanych rękawiczkach - obiecuję, że poprawię.?

 

Tak te najmniejsze są do skali 1/35, były jeszcze podobne z Archera , ale aktualnie są niedostępne. Co do przybywania to coś wiem o tym bo mam całą szafę wypchaną po brzegi :D, dobrze że mam  dziuplę  do której klucz mam tylko ja ,i  zaprzyjaźnionego listonosza :haha:. Co do LWP to też mnie interesują pojazdy ale raczej te nietypowe , jak radary, STZ-y , i inne techniczne . Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.