Skocz do zawartości

W-3T Sokół 1:48 Answer


ManiekB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów! Dzisiaj udało się dodać nieco lepszą focię, bardziej kompletną i więcej detali. Mam prośbę do Mańka-czy mógłbyś zrobić zuma na kratki wentylacyjne "żułwia"(osłona tylna za przekładnią).inna informacja dla Ciebie - nigdy nie widziałem otwartego dodatkowego wlotu nad tunelem wentylatora,między silnikami! może źle zinterpretowałem Twoje zdjęcia? Sorki!!! a w ogóle ta super dobra robota!!!!! Pozdrawiam!!!

a swoją drogą przyznacie"laseczka" ho;ho!!!

DSCF5645 - Kopia.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, helix napisał:

Witam Panów! Dzisiaj udało się dodać nieco lepszą focię, bardziej kompletną i więcej detali. Mam prośbę do Mańka-czy mógłbyś zrobić zuma na kratki wentylacyjne "żułwia"(osłona tylna za przekładnią).inna informacja dla Ciebie - nigdy nie widziałem otwartego dodatkowego wlotu nad tunelem wentylatora,między silnikami! może źle zinterpretowałem Twoje zdjęcia? Sorki!!! a w ogóle ta super dobra robota!!!!! Pozdrawiam!!!

a swoją drogą przyznacie"laseczka" ho;ho!!!

DSCF5645 - Kopia.JPG

Dzięki

Czy o to chodzi?

IMG_20191004_012738.thumb.jpg.e4f2babcb75e63a82781693134124abb.jpg

Tak było w modelu nic nie ruszałem.

Co do kratek dołączone kratki z blaszki są za duże. W instrukcji pokazane żeby je przykleić od środka, a na zdjęciach są one na równo z obudową.

IMG_20191021_113836_cr.jpg.6bec4b55f3f1ab02dc639f6d42128abe.jpg

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ManiekB napisał:

 

IMG_20191004_012738.thumb.jpg.e4f2babcb75e63a82781693134124abb.jpg

 

 

to powinieneś usunąć , nie ma czegoś takiego w Sokole, to wypełniacz w ramce, w instrukcji jest to usunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adamsky napisał:

to powinieneś usunąć , nie ma czegoś takiego w Sokole, to wypełniacz w ramce, w instrukcji jest to usunięte

Dzięki za spostrzeżenie. Teraz na usuwanie trochę za późno. A od wewnętrznej strony była zaznaczona kratka. W instrukcji nie ma o tym słowa (tylko w widoku ramek).

Tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Serdecznie dziękuję Maniek!!! Dokładnie o ten wlot nad wentylatorem mi chodziło, ale zkąd miałeś wiedzieć? Apel dp tzw.TRAWIEŃCÓW o porządne kratki do Żółwia, bo te z zestawu bardziej przypominają durszlak(bez aluzji do OPL). Są na równi z powierzchnią osłony ale znacznie delikatniejsze! Ponieważ mogę tylko jedno zdjęcie-jutro może uda się lepsze dołączyć.Maniek Super Robota!!! Czekam na Następnych z niecierpliwością!  Następny temat TZW. zamki łopat?

POZDRO!!!

DSCF5467 (2).JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitrandir napisał:

Witaj, czy to jest maszyna TOPRu?

No taki fachowiec, z takim pytaniem?
Młodzież się na to patrzy i czyta!

Edytowane przez Grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mitrandir napisał:

Witaj, czy to jest maszyna TOPRu? :D

To hiszpan HASA jak dla mnie :) EC-MJI , ale helix zweryfikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stakor1 napisał:

A masz może zdjęcie z odkrytymi pokrywami z kratkami, tam chyba są czerwone butle (ppoż?) i to przy delikatnych kratkach widać więc można tam dac coś pod spód w modelu. Tylko czy po obu stronach?

2 butle ppoż. sa tylko po prawej stronie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, stakor1 napisał:

A masz może zdjęcie z odkrytymi pokrywami z kratkami, tam chyba są czerwone butle (ppoż?) i to przy delikatnych kratkach widać więc można tam dac coś pod spód w modelu. Tylko czy po obu stronach?

Jedyne które mam z widocznymi flakami (jakość niezła, więc na powiększeniu powinno też być widoczne)Są dwie butle w układzie tandem, tylko z prawej,umieszczone tak aby przez kratki można było skontrolować manometry, po lewej tylko generator i bok hydrauliczny i oczywiście bustery z całą siecią przewodów!Pozdro!!! Sorry !!!!! Wesele tyle kosztowało, a teraz sie nie zmieści!!!!! Spróbuję dodać później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, leon napisał:

Niestey nie pamiętam autora zdjęć

Górne - Mariusz Kalinowski

Szczerze mówiąc, chyba lepszym miejscem na te wszystkie fotki szczegółów byłby przyklejony wątek o PZL W-3 Sokół
Bo warsztat gdzieś ucieknie, a z nim fotki...

Edytowane przez Grzes
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, helix napisał:

Jedyne które mam z widocznymi flakami (jakość niezła, więc na powiększeniu powinno też być widoczne)Są dwie butle w układzie tandem, tylko z prawej,umieszczone tak aby przez kratki można było skontrolować manometry, po lewej tylko generator i bok hydrauliczny i oczywiście bustery z całą siecią przewodów!Pozdro!!! Sorry !!!!! Wesele tyle kosztowało, a teraz sie nie zmieści!!!!! Spróbuję dodać później.

1 godzinę temu, Grzes napisał:

Górne - Mariusz Kalinowski

Szczerze mówiąc, chyba lepszym miejscem na te wszystkie fotki szczegółów byłby przyklejony wątek o PZL W-3 Sokół
Bo warsztat gdzieś ucieknie, a z nim fotki...

 

DSCF7704.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.