Skocz do zawartości

POLSKI BIELIK M-346 Master - Kinetic 1/48


Hello

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.12.2019 o 08:17, Bobek napisał:

sprawdź czy się te grubasy

Owiewka dochodzi do kadłuba ale sprawdzę jeszcze raz ( o to chodzi ? ) . Natomiast pojawiło się następne zło . Nie pomyślałem nawet ,że blaszki będą za szerokie ? . Zwłaszcza na pulpicie drugiego pilota lub instruktora - jak mi się wydaje . Blaszki zgiąłem na nacięciu więc błędu nie było . Gdybym się skapnął na początku to starczyłoby wyskrobać więcej miejsca jeszcze przed malowaniem . Bo idzie to zrobić na tych , powiedzmy "rączkach" . No i musiałem rozkleić i jeszcze raz ugiąć ale ciaśniej . Oczywiście farba zlazła i znowu kupę czasu poszło . Zrozumiałe , że muszę trochę czasu przeznaczyć na uspokojenie i ponowne doładowanie frajdy i przyjemności . Na plus - już nic nie muszę przy nim szlifować . Skończyło się naprzemiennne - jest dobrze , nie jest dobrze , teraz będzie już dobrze , k....a , ????, teraz już musi być dobrze , chyba już wreszcie , zaraz mi się szpachla skończy , ??,mogłem nie robić warsztatu , kłuje w klatce piersiowej - zawał , nie , blaszka mi wystrzeliła za podkoszulek - a w końcu - nie widzę nic co mnie wcześniej denerwowało . Aby te blaszki wetknąć , ... , itd.

Jak ktoś nie zaczął jeszcze Bielika to proponuję sprawdzić pasowność blaszek i wgłębienia do nich przeznaczonych jeszcze na samym początku . ??

W dniu 9.12.2019 o 16:58, Solo napisał:

Grube HUDy z plastiku nie wyglądają najlepiej

Ma być prosto z pudła , a grube są tylko na zdjęciu . To są tylko w rzeczywistości małe drobinki , kolegom na półce nie będzie przeszkadzać . Zresztą , chyba nie umiem takiego drobiazgu samemu jeszcze zrobić . Nerwus jestem ?? a lekarz powiedział , że już najwyższy czas zadbać o zdrowie . I ma rację ??? .

Pozdrawiam Hello

PS Także szyba na środku owiewki jest u mnie za wysoka , trzeba zmniejszyć bo nie mieści się pomiedzy owiewką a panelem drugiego pilota  . Co też wyszło już po przyklejeniu blaszki z lusterkami ?? .

Edytowane przez Hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.