Skocz do zawartości

POLSKI BIELIK M-346 Master - Kinetic 1/48


Hello

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Bobek napisał:

spokojnie jestem pewny ze nic nie mialy "bojowego",

Naród bitny a nie będzie czym strzelać . Chyba ,że butelki zrzucać co je przegram w zakładzie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jak te belki wyglądają , są takie same jak w zestawie Kinetica . Zawsze coś innego od tego co teraz robię .

Pozdrawiam Hello

Edytowane przez Hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hello napisał:

Wiesz może jak te belki wyglądają , są takie same jak w zestawie Kinetica . Zawsze coś innego od tego co teraz robię .

Pozdrawiam Hello

Tego niestety nie wiem, bo w Mińsku Mastery były tylko ze zbiornikami, ale nie sądzę żeby różniły się jakkolwiek od tych co są w zestawie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zresztą , jak to się ma teraz do przymusowego postoju przez rok naszych , pierwszych Bielików z powodu braku oprogramowania do rakiet . Tak dedukuje , czyli stały rok i nadal są bez rakiet ? Chyba ,że powodem jest blokada na zakup rakiet ? 

Chodziło o oprogramowanie do symulacji uzbrojenia. Wersja zakupiona przez Polskę, nie przenosi uzbrojenia. Jak chcesz obwieszonego mastera to musisz zrobić model wersji FA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Koledzy się zainteresowali to pokaże o czym myślę

5aba7cf7e8072_p.jpg.8e1df72114bf13887deb037e8c07e0e4.jpg

Ogonek ma bez malowania i przy tych malutkich statecznikach na nasadzie skrzydeł też mały smaczek . Nasuwa się pytanie , jeśli ten to nadal opcją są tylko zbiorniki paliwa lub tylko założone pylony . Ten stan na zdjęciu jest z określonego czasu - bez rakiet . Jeszcze przy otwartej kabinie mógłbym drabinkę przyczepić .

Hello

Edytowane przez Hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 21:45, Hello napisał:

Zresztą , jak to się ma teraz do przymusowego postoju przez rok naszych , pierwszych Bielików z powodu braku oprogramowania do rakiet

Postój dotyczył braku oprogramowania symulującego uzbrojenie, nie oprogramowania do fizycznego uzbrojenia.

Edytowane przez AstarSeran
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rymulus napisał:

A mnie intrygują te symetryczne kropki na płatowcu.:hmmm:

?? Po prostu gdy podmalowywałem golenie na biało , farby już nie widziałem w zbiorniku a nie chciałem resztki psikać w pojemnik i tak sobie popyćkałem , dla zabawy ??. "Szkoda" farby marnować . Swoją drogą nie mam jeszcze koncepcji jak pomalować . Trochę spróbować zróżnicować czy nie ?

 

2 godziny temu, AstarSeran napisał:

Postój dotyczył braku oprogramowania symulującego uzbrojenie, nie oprogramowania do fizycznego uzbrojenia.

Szkoda , byłoby co wieszać pod Bielikiem . ??

 

A w modelu jeszcze dwa razy "kabelki" przemalowałem i wreszcie skończyłem przyklejać wloty do kadłuba . Jedno i drugie - masakra .

Pozdrawiam Hello i dziękuję za kibicowanie . Mam więcej chęci do klejenia .

Edytowane przez Hello
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.