Skocz do zawartości

MH-53E "SEA DRAGON" JMSDF - ITALERI 1/72


Mitrandir

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Hello napisał:

Maniek pisał coś o niewłaściwych szachownicach

Witam

Szachownice są za duże do białej 0304. A do malowania 0209 rozmiarowo dobre, ale mają czerwone obwódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitrandir napisał:

jest to kawał cielaka jak na 1/72

To spokojnie możesz psikać sprajem.
Raz dwa i galeria :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rymulus napisał:

Ja tu w temacie nie chcę poganiać ale pogłoski były że dziś będzie galeria :haha:

No to wymagaj... :szampan1:

Najlepiej od tego co tak pisał :haha:

A na poważnie, to nie miałem czasu  jest położony podkład na blachy i staram się zamknąć oszklenie na dziobie wtedy wrzucę coś.

Już nie przeginajmy w tydzień nie mam zamiaru go skończyć... na razie jest ok 50godzin poświeconych na Sea Dragona.

Poza tym po mi 26; 10 i 6 to największy hamerykański jaki jest w tej skali :D

14 minut temu, Hello napisał:

Mitrandir teraz siedzi i myśli jak tu Sokoła wkręcić na warsztat ???☺☺☺.

Hello

Nie... ja nie robie pod presją chwili... poza tym kiedyś sobie powiedziałem że  pierwszy będzie Głuszec... albo Anakonda... :D

Zobaczymy :szampan1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mitrandir napisał:

ja nie robie pod presją chwili... poza tym kiedyś sobie powiedziałem że  pierwszy będzie Głuszec... albo Anakonda... :D

Zobaczymy :szampan1:

No i w 1:72....

Chyba że jakiś malutki wyjątek od reguły? Z Twoimi umiejętnościami i podejściem do detali było by ciekawie... 1:48 to jednak inne możliwości. Choć przyznam że wiatraki w 1:72 coś w sobie mają i gdy już Answer wypuści 72 to na pewno nie przejdę obojętnie... zdradzisz co masz w planach po SeaDragonie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 16:33, Mitrandir napisał:

No to żeby nie było, że i ja się ociągam...  to przyznam, że kolega Rudy0007 ma trochę racji  z tym podkładem :haha:

Ja tam tylko bardziej sugerowałem się tym co inni pisali, że u Ciebie szybko i w ogóle wink3

10 minut temu, Mitrandir napisał:

,...To może czas na jakąś wschodnią... ? a co jakaś sugestia? 

No pewnie: KA-29 Helix-B :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rudy0007 napisał:

Widzę że lubisz wyszukane tematy. I bardzo dobrze ? Jeden i drugi bardzo fajny, jednakże w drugim wariancie jest zdecydowanie więcej czerwonego. A jak wiadomo, czerwony jest najlepszy ?

Dodatkowo do czerwonego, mam już wszystkie kalki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rudy0007 napisał:

Nikt by nie śmiał. Z drugiej strony, po co do niej zaglądać i wprawiać się w zakłopotanie i ból głowy :glupek:

Zupełnie nie wiem o czym mówisz... 

270 modeli wiatraków  na pewno nie powoduje bólu głowy. ?

15747251028148852277157454326253.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mitrandir napisał:

270 modeli wiatraków 

Chciałbym dożyć chwili, w której wyjmujesz z tej szafy ostatniego wiatraka do zrobienia. Tego samego i tobie życzę Grzegorzu :szampan1:

Jak by tak wszystkie gotowe ustawić w hangarze i krzesełka dookoła, to zostaje już tylko browara smoczyc i dyskutować :piwo:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WujekAlice napisał:

Ale pewnie nie dożyję. Ty pewnie też...

Nie ma to jak szczerość :super:.

Ale pamiętajmy, że nadzieja umiera ostatnia.

A tak na marginesie Grzegorzu, czyżbyś miał chrapkę na tą piękną węgierską 24-kę? wink3

Edytowane przez abtb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.