Jump to content
Sign in to follow this  
Solo

[S] X-47B Pegasus 1:48 Freedom Model Kits

Recommended Posts

Sprzedam. Stan sklepowy macany, czyli części w ramkach, otwarte torebki, poza tym wszystko idealne.
Do zestawu dodaję darmowy zestaw masek do malowania, jak na zdjęciu.
Cena: 200 zł, transport darmowy (paczkomat).

image.thumb.png.0ca3330082798771a6f48efa35d68ae8.png

image.thumb.png.3177d8702a759984ab637147f76d65f7.png

Jeśli nie będzie chętnych, zestaw trafi zaraz na Allegro, tak więc ostatnia szansa... :)

Po wpisaniu w wyszukiwarce Allegro jest Twój model, dopiero po kliknięciu przekierowuje na Lokalne. Nie wiadomo po co. Twój model nie jest jedyny w takiej sytuacji.

Co ciekawe w ogóle nie widzę przycisku do licytacji, więc w sumie on sobie tylko tak wisi i nikt go nie może kupić. :)

20 minut temu, Solo napisał:

Co ciekawe w ogóle nie widzę przycisku do licytacji, więc w sumie on sobie tylko tak wisi i nikt go nie może kupić. :)

U mnie jest normalnie możliwość licytacji, aktualna cena to 3 PLN-y :jupi2:

Tak, można licytować, sama licytacja jest widoczna w wyszukiwarce Allegro, ale to wszystko. Dowiedziałem się z pomocy Allegro, że gdybym chciał teraz zakończyć aukcję, to zestaw zostanie automatycznie sprzedany temu kto licytował, nie mam żadnej możliwości wycofania ofert.
Super sprawa to Allegro Lokalnie, zarżnęli wszelkie możliwości sprzedaży dla zwykłych ludzi.

Pamiętam jak go kupiłeś i zrobiłeś inbox . Nie wiem gdzie ale bardzo mi się spodobał ten model . No niestety , sprzedajesz . A kto sklei na forum ?

Pozdrawiam Hello

Aukcja zakończona, a raczej zamknięta, bo kupujący zrezygnował z zakupu.
Zestaw wciąż do kupienia, można się targować. :)

Swoją drogą, przepraszam Solo za zaśmiecanie tematu, a propo tego allegro lokalnie. Straszna tragedia.

Śledziłem inną ofertę, na głównej allegro pokazywało, że nikt nie licytuje, a w allegro lokalnie cena z każdą godziną rosła.

W ogóle nie wiem po co to Allegro Lokalnie jest, nie widzę niczego co by uzasadniało jego istnienie. Dramat jakiś.

Pisałem już o tym Solo, mi aukcję przedłużali na tym lokalnym 3 czy nawet 4 razy, po ok 4 min dłużej, od godziny zakończenia aukcji...

Oby tylko to nie była przygrywka przed zamknięciem normalnego Allegro dla niefirmowych sprzedawców. Bo coś tak czuję że do tego to zmierza.

Edited by Solo

No przecież do tego to właśnie zmierza, ponoć od nowego roku stare allegro będzie już tylko dla "firmowców" póki co wyszukiwanie na głównym allegro obejmuje jeszcze oferty z AL, ale nie wiem czy i tego nie zmienią.. Naprawdę nie rozumiem po jakiego takie "usprawnienia" wprowadzają, ale wydaje mi się, że po prostu z ofert "firmowych" mają większą kasę i chcą indywidualnych sprzedawców z głównego serwisu po prostu się pozbyć..

Edited by arhtus