Skocz do zawartości

[S] X-47B Pegasus 1:48 Freedom Model Kits


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam. Stan sklepowy macany, czyli części w ramkach, otwarte torebki, poza tym wszystko idealne.
Do zestawu dodaję darmowy zestaw masek do malowania, jak na zdjęciu.
Cena: 200 zł, transport darmowy (paczkomat).
 

image.thumb.png.0ca3330082798771a6f48efa35d68ae8.png

image.thumb.png.3177d8702a759984ab637147f76d65f7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I model jest już na Allegro:
https://allegro.pl/uzytkownik/solo__?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-3-1127

Swoją drogą ktoś mi wytłumaczy co oni zrobili z tym Allegro? Wystawiłem zestaw niby na licytacji na Allegro i Allegro Lokalnie, ale na Allegro w ogóle go nie widać, jest tylko na tym Lokalnie.
Co to za burdel tam jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Solo napisał:

Co ciekawe w ogóle nie widzę przycisku do licytacji, więc w sumie on sobie tylko tak wisi i nikt go nie może kupić. :)

U mnie jest normalnie możliwość licytacji, aktualna cena to 3 PLN-y :jupi2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można licytować, sama licytacja jest widoczna w wyszukiwarce Allegro, ale to wszystko. Dowiedziałem się z pomocy Allegro, że gdybym chciał teraz zakończyć aukcję, to zestaw zostanie automatycznie sprzedany temu kto licytował, nie mam żadnej możliwości wycofania ofert.
Super sprawa to Allegro Lokalnie, zarżnęli wszelkie możliwości sprzedaży dla zwykłych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak go kupiłeś i zrobiłeś inbox . Nie wiem gdzie ale bardzo mi się spodobał ten model . No niestety , sprzedajesz . A kto sklei na forum ?

Pozdrawiam Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, przepraszam Solo za zaśmiecanie tematu, a propo tego allegro lokalnie. Straszna tragedia.

Śledziłem inną ofertę, na głównej allegro pokazywało, że nikt nie licytuje, a w allegro lokalnie cena z każdą godziną rosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko to nie była przygrywka przed zamknięciem normalnego Allegro dla niefirmowych sprzedawców. Bo coś tak czuję że do tego to zmierza.

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież do tego to właśnie zmierza, ponoć od nowego roku stare allegro będzie już tylko dla "firmowców" póki co wyszukiwanie na głównym allegro obejmuje jeszcze oferty z AL, ale nie wiem czy i tego nie zmienią.. Naprawdę nie rozumiem po jakiego takie "usprawnienia" wprowadzają, ale wydaje mi się, że po prostu z ofert "firmowych" mają większą kasę i chcą indywidualnych sprzedawców z głównego serwisu po prostu się pozbyć..

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.