Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Wojtu204 napisał:

DXM zapowiada taką konwersję:
cr=t:0%25,l:0%25,w:100%25,h:100%25

 

Nasuwa mi się pytanie, czy nie łatwiej i taniej będzie przerobić na tamkowego B zamiast z D, to z późnego A.... albo poczekać, czy się zmobilizują i wypuszczą fabrycznie 😉  

 

Idąc od A musisz jeszcze ogarnąć np. z ResKita dysze silników i pierwsze stopnie sprężarek np.  z Sierra Hotel Models. Prościej i taniej jest jednak oprzeć się na wersji D. A chyba najbardziej optymalnie będzie kupić sobie wersję B od GWH wink4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Hasegawa miała mieć w końcu godnego następcę? GZk92-Z5a-AAQox-IB.jpg

 

Z kolei Trumpek straszy wersją AGZl-SGj-Bbg-AEHQXY.jpg

 

A obok stoi Barracuda(k) w ich wyobrażeniu:

1.jpg

 

i Fairey Battle (pewnie, ich znając, "against accuracy"  :szczerbol:

GZl-SOe-Ebw-AAkn85.jpg

Edytowane przez Wojtu204
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wojtu204 napisał:

SH zapowiada Super Mystere w dwóch skalach (1/48 i 1/72). Może się ulitują i dadzą uzbrojenie, bo golas jednak wygląda trochę... goło 

 

SH72523-a-SH48223-The-First-French-Supersonic.jpg

Przeciez to juz od dawna jest dostępne w obu skalach. W 48 w wersji koszernej masz pełno znakomitej jakości dodatków (na szczęście nie czeskiej produkcji)  i uzbrojenie. https://www.kfs-miniatures.com/?s=SMB-2+Super+Mystère

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qz9 napisał:

Przeciez to juz od dawna jest dostępne w obu skalach. W 48 w wersji koszernej masz pełno znakomitej jakości dodatków (na szczęście nie czeskiej produkcji)  i uzbrojenie. https://www.kfs-miniatures.com/?s=SMB-2+Super+Mystère

 

Wersję koszerną mam, jednak chciałbym też Francuza (Francuzkę? 😉 ) , a tu jest tylko golas od Azura. A żenienie koszernego z kalkami Berna, w zależności od tego co SH da w pudle, może być mało sensowne kasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Wojtu204 napisał:

Wersję koszerną mam, jednak chciałbym też Francuza (Francuzkę? 😉 ) , a tu jest tylko golas od Azura. A żenienie koszernego z kalkami Berna, w zależności od tego co SH da w pudle, może być mało sensowne kasowo.

Berna ma 3 zestawy kalek z tego co pamiętam z róznymi kolorami zygzaków i z róznych eskadr. Miałem je kiedyś ale popchnąłem razem z SM z FM. W sumie te kalki były bardzo dobrej jakości. Trzeba będzie na Hannantsa zajrzeć, bo nie chce z czerwonym zygzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qz9 napisał:

Berna ma 3 zestawy kalek z tego co pamiętam z róznymi kolorami zygzaków i z róznych eskadr. Miałem je kiedyś ale popchnąłem razem z SM z FM. W sumie te kalki były bardzo dobrej jakości. Trzeba będzie na Hannantsa zajrzeć, bo nie chce z czerwonym zygzakiem.

MojeHobby też ma w ofercie kalki Berna - nie wiem, czy bezpośrednio ściągają, czy przez Hannants, ale jeśli mieszkasz w Polsce, to chyba najlepsza opcja przez nich kupować. Kalki do Mirage III w około 1,5 miesiąca mi ściągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ramki Zera z FM - na pewno będą inne wersje 52, a kto wie czy za chwilę nie będziemy mieli wcześniejszych Zer od nich. 
co do ceny - w Japonii ok 3500 jenów plus koszt wysyłki - liczę, że nie powinien wyjść drożej od Tamiyi w polskich sklepach, a jest szansa, że będzie przed Nowym Rokiem na półce.
W Europie oficjalna premiera wiosną

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek kupi za 4 lata ramki, dorzuci swoją wypraskę i wszyscy będą zadowoleni  :D

a na poważnie to nie wiem do końca co oni wyprodukowali, podpisali A-20 B/C  czyli Havoc a nie Boston. A co tak naprawdę z tego wyszło to się zobaczy jak się pojawi. 

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.