Jump to content

MiG 21 MF Eduard Weekend 1/72

Recommended Posts

Miałem robić  miga w 1/48, ale zabrałem się za 1/72  :lol:.  Wersja weekend bez blaszek. Co do malowania, to jeszcze nie wybrałem które zrobię.

Coś tam wyciąłem z ramek i skleiłem. 

PICT0004.JPG

PICT0008.JPG

PICT0015.JPG

• Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dla mnie modelarz to każdy kto robi rzeczywistość w pomniejszeniu. Nie ma znaczenia czy robi prestiżowy zestaw z dodatkami za kilka stówek, czy Amodele, czy przerabia metalowe diecasty, czy jest to

Ja tak trochę nie w temacie napiszę, od czapy. Miałem okazję rozmawiać z marynarzem służącym na ORP Górnik. Opowiedział mi jak to było z malowaniem tej łajby w trakcie dokowania: Otóż wziął

Lituję się Jak widać u mnie wszystko w porządku. More info w stosownych warsztatach 

Posted Images

Jestem ciekaw jak Ci będzie wychodził "mniejszy brat" modelu nad którym aktualnie pracuję. W kwestii blaszek... wydaje mi się, że w większej skali mogą być widoczne bardzo grube plastikowe grzebienie aerodynamiczne na skrzydłach, chociaż mogę być w błędzie.  Z ciekawością będę śledził postęp Twoich prac i podpatrywał to i owo :)

Teraz, eLCe napisał:

A potem wstawisz w galerię zdjęcia z dyplomem z wystawy w tle :)

Jeszcze nigdy nie byłem na wystawie. Ja na sklejanie mam bardzo mało czasu. Zresztą moim zdaniem mój warsztat, nie jest jeszcze wystarczająco dobry, aby pokazywać modele na wystawach i konkursach.

3 minuty temu, kowal76 napisał:

Jeszcze nigdy nie byłem na wystawie. Ja na sklejanie mam bardzo mało czasu. Zresztą moim zdaniem mój warsztat, nie jest jeszcze wystarczająco dobry, aby pokazywać modele na wystawach i konkursach.

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Trzymam kciuki i kibicuję bo jeśli model w 1:72 jest tak samo super spasowany jak w 1:48 to będzie Ci się tego MiGa bardzo przyjemnie sklejało.

Dzi

1 minutę temu, eLCe napisał:

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Trzymam kciuki i kibicuję bo jeśli model w 1:72 jest tak samo super spasowany jak w 1:48 to będzie Ci się tego MiGa bardzo przyjemnie sklejało.

Spoko, dziękuje :). Mam nadzieję, ze fajnie będzie się go robiło. Taka odskocznia od Jaka 40, którego kończę.

1 minutę temu, eLCe napisał:

Akurat Jak 40 bardzo ładnie i starannie Ci wychodzi, także traktuję to jako zapowiedź porządnie wykonanego MiGa-21.

Dzięki :). Tobie także bardzo donrze idzie z migiem. To że nie pisze nic w wątku, to nie znaczy, że tam nie zaglądam  :).

5 godzin temu, Grzes napisał:

Jakbyś z miecznika rezygnował i nie wiedział co z kalkami zrobić to chętnie odkupię po starej znajomości wink3

Nie ma problemu. Na pewno nie bede robił.

Godzinę temu, kowal76 napisał:

Do kokpitu użyję  nowego koloru  Gunze :).

PICT0008.JPG

Muszę sobie ten kolor sprawić. 21ke malowałem jakimś ekwiwalentem od Vallejo ale to nie jest super odcień. Szkoda, że nie ma tego odcienia z serii H 😞 Wstaw proszę zdjęcia pomalowanego kokpitu bo chętnie popatrzę jak ten odcień wygląda na modelu.

Edited by eLCe

Ja swojego również zrobiłem z DDR, zdecydowanie najciekawsze malowanie z pudła. Teraz zdecydowałbym się pewno na coś bardziej unikatowego, ale ten Niemiec w sumie naprawdę nieźle wygląda na półce więc niczego nie żałuję :)

Fajne malowanie. Zastanawiałem się jeszcze nad czeskim, ale w końcu wybrałem niemieckie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze. Ostatnimi czasy robiłem w sumie tylko pasażery w 1/144..

Ostatni raz kamo robiłem chyba na Mustangu Mk III Academy ze trzy lata temu  :).

22792362_1240042516100659_7228422222068302037_o (1).jpg