Skocz do zawartości

MiG 21 MF Eduard Weekend 1/72


kowal76

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jak Ci będzie wychodził "mniejszy brat" modelu nad którym aktualnie pracuję. W kwestii blaszek... wydaje mi się, że w większej skali mogą być widoczne bardzo grube plastikowe grzebienie aerodynamiczne na skrzydłach, chociaż mogę być w błędzie.  Z ciekawością będę śledził postęp Twoich prac i podpatrywał to i owo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eLCe napisał:

A potem wstawisz w galerię zdjęcia z dyplomem z wystawy w tle :)

Jeszcze nigdy nie byłem na wystawie. Ja na sklejanie mam bardzo mało czasu. Zresztą moim zdaniem mój warsztat, nie jest jeszcze wystarczająco dobry, aby pokazywać modele na wystawach i konkursach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kowal76 napisał:

Jeszcze nigdy nie byłem na wystawie. Ja na sklejanie mam bardzo mało czasu. Zresztą moim zdaniem mój warsztat, nie jest jeszcze wystarczająco dobry, aby pokazywać modele na wystawach i konkursach.

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Trzymam kciuki i kibicuję bo jeśli model w 1:72 jest tak samo super spasowany jak w 1:48 to będzie Ci się tego MiGa bardzo przyjemnie sklejało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzi

1 minutę temu, eLCe napisał:

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Trzymam kciuki i kibicuję bo jeśli model w 1:72 jest tak samo super spasowany jak w 1:48 to będzie Ci się tego MiGa bardzo przyjemnie sklejało.

 Spoko, dziękuje :). Mam nadzieję, ze fajnie będzie się go robiło. Taka odskocznia od Jaka 40, którego kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kowal76 napisał:

Taka odskocznia od Jaka 40, którego kończę.

Akurat Jak 40 bardzo ładnie i starannie Ci wychodzi, także traktuję to jako zapowiedź porządnie wykonanego MiGa-21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eLCe napisał:

Akurat Jak 40 bardzo ładnie i starannie Ci wychodzi, także traktuję to jako zapowiedź porządnie wykonanego MiGa-21.

Dzięki :). Tobie także bardzo donrze idzie z migiem. To że nie pisze nic w wątku, to nie znaczy, że tam nie zaglądam  :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś z miecznika rezygnował i nie wiedział co z kalkami zrobić to chętnie odkupię po starej znajomości wink3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kowal76 napisał:

Do kokpitu użyję  nowego koloru  Gunze :).

 

PICT0008.JPG

Muszę sobie ten kolor sprawić. 21ke malowałem jakimś ekwiwalentem od Vallejo ale to nie jest super odcień. Szkoda, że nie ma tego odcienia z serii H ? Wstaw proszę zdjęcia pomalowanego kokpitu bo chętnie popatrzę jak ten odcień wygląda na modelu.

Edytowane przez eLCe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego również zrobiłem z DDR, zdecydowanie najciekawsze malowanie z pudła. Teraz zdecydowałbym się pewno na coś bardziej unikatowego, ale ten Niemiec w sumie naprawdę nieźle wygląda na półce więc niczego nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne malowanie. Zastanawiałem się jeszcze nad czeskim, ale w końcu wybrałem niemieckie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze. Ostatnimi czasy robiłem w sumie tylko pasażery w 1/144..

Ostatni raz kamo robiłem chyba na Mustangu Mk III Academy ze trzy lata temu  :).

 

 

22792362_1240042516100659_7228422222068302037_o (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.