Skocz do zawartości

Auf dem Niemandsland = ICM + Toro Model + Emhar + ... w 1:35


FAZZY_bez_humoru

Rekomendowane odpowiedzi

jak inni dają nieskończone to ja też :P

może kogoś zainteresuje, chociażby przez wzgląd na nieczęsto spotykaną wielką wojnę w wydaniu dioramowym :P

 

wątek warsztatowy:

viewtopic.php?t=5078&start=0

 

 

niestety z powodu dosyć efektownego zjarania się kompresora mogę zaprezentować fotki ze stanu sobotniego.. od tamtej pory nic się nie zmieniło, ale od przyszłego tygodnia biorę się znowu za robotę

 

zdjęcie "tytułowe" - tabliczka z nazwą dioramy:

th_tabmed1.jpg

 

PICT0061.jpg

 

th_P1010933.jpgth_PICT0076.jpgth_PICT0070.jpgth_PICT0066.jpg

th_PICT0063.jpgth_PICT0058.jpgth_PICT0055.jpgth_PICT0069.jpg

th_P1010966.jpgth_P1010965.jpgth_P1010964.jpgth_P1010963.jpg

th_P1010960.jpgth_P1010959.jpgth_P1010956.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jeszcze 17 minut, maluj waść te figurki bo zapowiada się zacnie:> Witamy w klubie tych, którym brakło czasu:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Teren wygląda na prawdę realistycznie! Żywcem wyjęty z kronik wojennych z I W.Ś.

 

Czołg też niczego sobie

 

Ale sceneria urzekła mnie najbardziej...trafiłeś w moje wyobrażenie o Wielkiej Wojnie.

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz moja przygoda z Wielka Wojna zakonczyla sie po lekturze "Na Zachodzie bez zmian" Remarqua - mam pytanie. Czy oficer nie powinien szturmowac zasiekow za zolnierzami ? Mysle ze frontowa praktyka powinna, nawet pruskim oficerom, wpoic ta zasade...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze frontowa praktyka powinna, nawet pruskim oficerom, wpoic ta zasade...

Tutaj się zgodzę. Powiem, że taka frontowa taktyka dotyczyła szczególni próskich/niemieckich oficerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że się podoba :P i dziękuję za cenne komentarze

prawdopodobnie jutro będę miał już nowy agregat lodówkowy i zacznę dalej malować.. zależy mi, aby skończyć przed 15stym :] może w 2 tygodnie się wyrobię..

 

Czy oficer nie powinien szturmowac zasiekow za zolnierzami ? Mysle ze frontowa praktyka powinna, nawet pruskim oficerom, wpoic ta zasade...

 

różnie to bywało.. są zdjęcia (raczej nie pozowane) na których widać oficera biegnącego z przodu grupy szturmowej.. ale chyba rzeczywiście dam go bardziej na "tyły" a z przodu wyląduje biegnący pan z plecaczkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dowaliłeś! Ha! Zatem czekam z niecierpliwością na efekt finalny

Jeśli pomalujesz figury (a mam nadzieję, że tak) to będzie coś pięknego. Temat świetny, wykonanie (jak dotąd) też, więc czekamy....

a tak na marginesie:

próskich/niemieckich oficerów

ręce opadają - zróbcie coś z tym! dawajcie bana tygodniowego za tak drastyczne błędy ortograficzne - to do adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że organizatorzy konkursu powinni, dać dokończyć ta pracę. Widać serce i pracę włożone w to dzieło, że nie jest to była jakiś tam projekt.

Praca mnie powala na kolana. Trupki są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że organizatorzy konkursu powinni, dać dokończyć ta pracę. Widać serce i pracę włożone w to dzieło, że nie jest to była jakiś tam projekt.

A ja uważam, że nie tylko tą pracę. :wink3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że organizatorzy konkursu powinni, dać dokończyć ta pracę. Widać serce i pracę włożone w to dzieło, że nie jest to była jakiś tam projekt.

 

a ja uważam, że nie :P

termin konkursu był z góry ustalony.. można było sobie rozłożyć pracę tak, żeby zdążyć.. inni zdążyli w terminie z dużo bardziej pracochłonnymi projektami.. ba.. niektórzy zdążyli wykonać więcej niż jeden model

po prostu temat na który się porwałem wymagał więcej czasu, nie wziąłem poprawki na różne trudności w pracy, na uczelni czy domu.. moja mea culpa

praca zostanie dokończona - dziś odbieram nowy agregat w serwisie AGD i pewnie jutro prace ruszą.. obiecuję prowadzić dalej szczegółową relację z opisami i sposobami malowania gruntu i figurek, ale wrzucę całość z opóźnieniem tzn. dopiero jak zakończy się ankieta - nie zdążyłem w terminie - ocenie poddane jest to co widać:P

 

i myślę, że pracę i serce włożone w model widać w każdej galerii.. (no może w prawie każdej :P) i żaden ze startujących modeli nie jest "byle jakimś tam projektem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.