Skocz do zawartości

Honda CB750F Tamiya 1:12


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecana galeria mojego pierwszego motocykla, z którym jak wiadomo stoczyłem ostry bój, ale chyba wyszedłem z niego zwycięsko. Do waszej oceny :)

12535c1f6a84d9c0.jpg

4d68708baf73700f.jpg

32eab46af7869069.jpg

9a2ea229c07b1f92.jpg

623e8b56fe522d26.jpg

72f65b09196fafa9.jpg

828a56baba4a7f50.jpg

84a8440a801204af.jpg

c0e70a5280e7153d.jpg

f1c0bfa028a09c0f.jpg

541b0dfa280c0953.jpg

92dc84fce6d48f39.jpg

3477ae63f7b3e1a7.jpg

9feea6b31155a587.jpg

5a1a3caec36c313d.jpg

I na półce w gablotce :)

b725d3a939c956c0.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bengal napisał:

Bomba :)

brakuje mi tylko washa na silniku :) a takto pierwsza klasa Panie

Dzięki :) Odnośnie washa to go robiłem, ale może zbyt delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jawkers napisał:

Jak na pierwszy model motocykla po dłuższej przerwie, to tragedii nie ma.

Przy nastopnym modelu, przyłożysz się do tego, co nie szło Ci w tym i powinno być ok.

Tak, wiem już które punkty są newralgiczne i sprawiają najwięcej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepić się mogę do kalkomanii - niektóre delikatnie krzywo. No i lampa przednia w dół - bo świeci w niebo. Kierunkowskazy - w środku można by dać Mołotowa, wtedy byłby odbłyśnik widoczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, toled napisał:

Przyczepić się mogę do kalkomanii - niektóre delikatnie krzywo. No i lampa przednia w dół - bo świeci w niebo. Kierunkowskazy - w środku można by dać Mołotowa, wtedy byłby odbłyśnik widoczny. 

Masz rację. Można dać Molotova.

 

2 godziny temu, Dorotka napisał:

No i super! Dawaj następnego!

:super:

 

Ok, tylko jakiego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą, w bólu i trudzie urodził się całkiem fajny motorek.
Mnie się podoba. Czekam na kolejne
P.S. W następnych modelach motocykli proponuję w lusterka wstawić folię lustrzaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marak napisał:

Tak jak koledzy piszą, w bólu i trudzie urodził się całkiem fajny motorek.
Mnie się podoba. Czekam na kolejne
P.S. W następnych modelach motocykli proponuję w lusterka wstawić folię lustrzaną. 

Dzięki :) Na zdjęciach słabo te lusterka wyszły, ale one były pokryte tym samym co elementy chromowane. I na żywo dość fajnie się świecą i imitują prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bartas89 napisał:

Dzięki :) Na zdjęciach słabo te lusterka wyszły, ale one były pokryte tym samym co elementy chromowane. I na żywo dość fajnie się świecą i imitują prawdziwe.

Ale jak dasz folię lustrzaną to będziesz miał lusterka, a nie chrom błysk. 
Wadą tej folii jest to, że jest dosyć gruba (ok. 0,5 mm), więc trzeba troszkę się natrudzić, żeby ją zmieścić, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marak napisał:

Ale jak dasz folię lustrzaną to będziesz miał lusterka, a nie chrom błysk. 
Wadą tej folii jest to, że jest dosyć gruba (ok. 0,5 mm), więc trzeba troszkę się natrudzić, żeby ją zmieścić, ale warto.

Postaram się w następnym modelu tak zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bengal napisał:

a co planujesz ? :)

jeśli można spytać

Myślałem nad Yamaha Virago, żeby jeszcze się uczyć. Ale jak przeglądam oferty sklepów modelarskich to zajefajnie wygląda Kawasaki Ninja :D Ale obawiam się, że sobie bym z nim nie poradził.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dorotka napisał:

Patrząc na to co się działo w warsztacie sugerowałbym coś lżejszego niż Ninja....  Daj sobie jeszcze jednego na rozbieg, a później sam zobaczysz...  :super:

No właśnie o to chodzi. Nie chcę się porywać z motyką na słońce. To doradzasz Virago czy może Yamaha XV1600 Roadstar, bo bardziej mi się podoba od Virago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartas89 napisał:

No właśnie o to chodzi. Nie chcę się porywać z motyką na słońce. To doradzasz Virago czy może Yamaha XV1600 Roadstar, bo bardziej mi się podoba od Virago.

Zdecydowanie Virago :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dorotka napisał:

To niewątpliwie i łatwiejszy i lepiej spasowany model...  Zostaw sobie Roadstera jako nr 3 :)

 

Ok, czyli postanowione. Trzeba się słuchać Guru :D Napisz jeszcze tylko, czy znasz jakieś dodatki do Virago i ewentualnie gdzie je można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o żadnych dodatkach, ale to nic nie szkodzi. Model jest naprawdę fajny w tej kategorii cenowej. Zawsze możesz coś wybrać jako nr "3" i już szukać dodatków, a tego warto jeszcze zrobić z pudła. 

P.S. Nie czuję się żadnym Guru, to miłe, ale bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.