Jump to content

MooMiniek

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About MooMiniek

 • Birthday 12/24/1964

Personal Information

 • Location
  Warszawa/Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W 1/72 wyszedł całkiem, całkiem Modelwork Galeria - Żuk Będzie porównanie w poważniejszej skali.
 2. ... no i będą świece. Nie dość, że po obejrzeniu warsztatów Mikołaja człowiek patrzy na swoje wypociny z niejaką niechęcią, żeby nie powiedzieć jeszcze dosadniej, to go jeszcze bardziej podpuszczacie.
 3. Mój egzemplarz ma dokładnie ten sam feler na sterolotkach, należy więc sądzić, że jest to "przypadłość" całego procesu produkcyjnego a nie jednostkowy przypadek. Po przejrzeniu kilku fotek Mirage'a w sieci mam wątpliwości co do goleni podwozia głównego, tak kształtu jak i rachityczności konstrukcji w wydaniu MC/Heller. Z ciekawością będę tu podglądał prace ponieważ dla mnie, póki co, Mirage III to rezerwa dla Jaka-6.
 4. MooMiniek

  TS-11 Iskra

  Chętny na kalkomanie 1+1
 5. Zgłaszam się i ja. Wybór miał zostać dokonany pomiędzy Jak-1 a Jak-23 ale przy przeglądaniu oferty sklepów zdecydowałem się na inne dziecko biura projektowego Jakowlewa - Jak'a-6. Pierwotny model to dzieło radzieckiej firmy Alfa z czasów poprzedniego PRL-u. Wspominano o nim w temacie "Jak hartowała się stal...". Kalki MC umożliwiają wykonanie modelu samolotu w barwach: WWS, pułku Normandie-Niemen oraz lotnictwa LWP co jest czystym SF. Model wykonany będzie "z pudła". Jako "rezerwę taktyczną" zgłaszam Mirage IIIE/S czyli wyrób firmy Heller w pudełkach MC.
 6. Jeszcze tylko przeedytuj EXIF'y i będzie git
 7. ... - Panowie po robocie idziemy na wódkę? - Jasne, oczywiści. Jeszcze się pytasz? - Czysta czy kolorowa? - Tylko czysta… no może trochę jakiejś kolorowej… nieeeee, tylko czysta! - Ale wiecie co, ja dzisiaj to tylko piwo. - Wiecie, to ja może też, a w zasadzie to już muszę lecieć do chałupy. - Ja też się zmywam. Do jutra. - No to czołem, do jutra. ...
 8. Zdecydowanie obie kategorie. Będzie można porównać co da się wyciągnąć z pudełkowego plastiku.
 9. @ abtb masz przewagę, robiłeś/robisz Poteza 540 który też jest w ofercie MC
 10. Co prawda budzika nie zamknąłeś ale podoba się
 11. W lipcu żałowałeś, że to 1:43 a nie 1:48 a teraz o H0 - letnie rozprężenie? ? @ _OldMan_ kadłub to scratch "plastikowy" czy posiłkowałeś się wydrukami 3D z PLA/żywicy?
 12. ...no to plastik na Allegro albo na granulat... chyba, że robisz 2 sztuki? ?
 13. Ładnie, ładnie, ale i tak fotka "gokarta" z tankowania jak na razie nie do przebicia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.