Jump to content

MooMiniek

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

1 Follower

About MooMiniek

 • Birthday 12/24/1964

Personal Information

 • Location
  Warszawa/Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ...no to plastik na Allegro albo na granulat... chyba, że robisz 2 sztuki? 👀
 2. Ładnie, ładnie, ale i tak fotka "gokarta" z tankowania jak na razie nie do przebicia.
 3. Inne tło fotek i nie odróżnisz od 1:1. Świetna robota. Gratuluję
 4. Daleki jestem od reklamowania ale z własnego, świeżego, doświadczenia. Warchem ma też własny sklep on-line. Dostawa: kurier, paczkomat, jak komu wygodniej. Deklarowany czas dostawy (przygotowanie, wysyłka) to ok. 5 dni - moje zamówienie z poniedziałku doszło do paczkomatu dzisiaj tj. czwartek. Opakowania od 100 ml. Cen ze sklepu nie porównywałem z Allegro.
 5. oooo... kolejny wymóg aby być prawdziwym Polakiem z dodatkowymi przymiotnikami - nabywaj i nie marudź . 😉 Co do samego nabywania. Posiadając wszystkie poprzednie plastikowe wypusty Army, może w ilościach nie hurtowych ale zawsze, FM-2 sobie jak na razie odpuściłem. Nie chodzi o merytorykę, drobne babole czy kwestię ceny zestawu "expert" ale pomysł sprzedaży wiązanej: overtreesy tylko w powiązaniu z zestawami "pudełkowmi". Ja właśnie najchętniej nabyłbym samego overtreesa (łańcuszki się dorobi) aby pożenić go ze zmagazynowanymi kalkami ale niestety nie ma/nie było takiej możliwości. Wspomniana powyżej konkurencja robi to jednak inaczej i podejrzewam, że ich księgowy jest tak samo jak nie bardziej zadowolony ze słupków przy tej pozycji jak z zestawów w kolorowych pudełkach. Uwzględniając uwagi jakie co do ceny zestawu pojawiały się wszystkich dyskusjach nie wiem czy Arma nie powinna też spróbować sprzedawać same overtreesy.
 6. ... 1/33 s Tak jak napisał DarkWing, lepsze oświetlenie które pozwoli automatyce aparatu skrócić czasy naświetlania i zmniejszyć możliwość zrobienia nieostrych, poruszonych zdjęć. Nawet wtedy gdy będziesz robił je z nieustabilizowanej/niepodpartej ręki.
 7. Weathering akceptowalny, ale kolorek łańcucha to bym poprawił... 🧐
 8. Zdejmuje chrom wykałaczką nasączoną kretem.
 9. Bukw możesz nie umieć czytać, takie mamy czasy, ale to tylko rosyjski. Gość mówi bardzo wyraźnie i bardzo prostym językiem nie da się nie zrozumieć z tego mniej jak 50%. Reszta wynika z kontekstu i sposobu w jaki prezentuje narzędzia oraz tego co i jak robi. Wynik jego szpachlowania i polerowania baku masz w pierwszych minutach części 13-tej. Refleksów światła tam w tym miejscu nie ma. Rozumiem, że chcesz szybko skończyć efektowny model ale może w tym miejscu, jakże widocznym i rzutującym na odbiór całego modelu, zwolnij trochę tempo. Tak jak koledzy doradzają poświęć trochę więcej czasu na wyprowadzenie tego elementu a efekt końcowy będzie klasy "wow!".
 10. Można też użyć pianki Mr Muscle w spray'u do czyszczenia piekarnika. Po 10 minutach zapominasz o chromie na plastiku. Po nałożeniu pianki trzeba włożyć "dechromowaną" część do jakiegoś pojemnika - pianka po nałożeniu zwiększa znacznie swoją objętość. Trochę cuchnie i przydają się też wszechobecne maseczki, zassanie przy aplikowaniu tego co się unosi w powietrzu nie jest ani przyjemne ani zdrowe. Koszt pojemnika 300 ml to 17 - 20 zł. No i można wykorzystać też zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem.
 11. Możesz "zlać" farbę ze sprey'u do innego pojemnika wg tego Sprey do słoiczka Taki kolor też jest całkiem OK @sprzedajemy.pl
 12. No, ten teges... podoba się
 13. A tutaj IJA WW2 Tank Crew z podpowiedzią co do ewentualnych numerów Mr.Color
 14. No nie wiem, tam świeża bryza a tu przecież: "Pod pancerzem duszno...". Tubylcy też jacyś tacy bardziej sztywniejsi. Ale zasiadam. 🧐
 15. W roku 2015 na tym forum został założony temat Może czas na odlewy dodatkowo mamy opis, opis nie poradnik, autorstwa KFS dotyczący postępowania przy wykonywaniu form i odlewaniu KFS opis Jaki innowacje i informacje przydatne osobie wykonującej odlew wnosi "poradnik" będący przedmiotem tej dyskusji a których nie ma w powyższych opracowaniach? Pomijam odkrywcze: "producent/dystrybutor się nie zna, składniki lej na oko". Na YouYube można znaleźć tutoriale w języku polskim np.: forma odlew forma i odlew też pokazujące jak to zrobić a na dodatek z czego(!). Bardzo proste ale skuteczne. W języku angielskim takich poradników jest dużo więcej i są one wg. mnie lepsze, np. wykonanie formy i odlewu Materiały, silikon i żywica, co prawda inne jak dostępne na naszym rynku ale opis jak, dlaczego, z czego i dlaczego tak, uniwersalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.