Jump to content

MooMiniek

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About MooMiniek

 • Birthday 12/24/1964

Personal Information

 • Location
  Warszawa/Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ... - Panowie po robocie idziemy na wódkę? - Jasne, oczywiści. Jeszcze się pytasz? - Czysta czy kolorowa? - Tylko czysta… no może trochę jakiejś kolorowej… nieeeee, tylko czysta! - Ale wiecie co, ja dzisiaj to tylko piwo. - Wiecie, to ja może też, a w zasadzie to już muszę lecieć do chałupy. - Ja też się zmywam. Do jutra. - No to czołem, do jutra. ...
 2. Zdecydowanie obie kategorie. Będzie można porównać co da się wyciągnąć z pudełkowego plastiku.
 3. @ abtb masz przewagę, robiłeś/robisz Poteza 540 który też jest w ofercie MC
 4. Co prawda budzika nie zamknąłeś ale podoba się
 5. W lipcu żałowałeś, że to 1:43 a nie 1:48 a teraz o H0 - letnie rozprężenie? ? @ _OldMan_ kadłub to scratch "plastikowy" czy posiłkowałeś się wydrukami 3D z PLA/żywicy?
 6. ...no to plastik na Allegro albo na granulat... chyba, że robisz 2 sztuki? ?
 7. Ładnie, ładnie, ale i tak fotka "gokarta" z tankowania jak na razie nie do przebicia.
 8. Inne tło fotek i nie odróżnisz od 1:1. Świetna robota. Gratuluję
 9. Daleki jestem od reklamowania ale z własnego, świeżego, doświadczenia. Warchem ma też własny sklep on-line. Dostawa: kurier, paczkomat, jak komu wygodniej. Deklarowany czas dostawy (przygotowanie, wysyłka) to ok. 5 dni - moje zamówienie z poniedziałku doszło do paczkomatu dzisiaj tj. czwartek. Opakowania od 100 ml. Cen ze sklepu nie porównywałem z Allegro.
 10. oooo... kolejny wymóg aby być prawdziwym Polakiem z dodatkowymi przymiotnikami - nabywaj i nie marudź . ? Co do samego nabywania. Posiadając wszystkie poprzednie plastikowe wypusty Army, może w ilościach nie hurtowych ale zawsze, FM-2 sobie jak na razie odpuściłem. Nie chodzi o merytorykę, drobne babole czy kwestię ceny zestawu "expert" ale pomysł sprzedaży wiązanej: overtreesy tylko w powiązaniu z zestawami "pudełkowmi". Ja właśnie najchętniej nabyłbym samego overtreesa (łańcuszki się dorobi) aby pożenić go ze zmagazynowanymi kalkami ale niestety nie ma/nie było takiej możliwości. Wspomn
 11. ... 1/33 s Tak jak napisał DarkWing, lepsze oświetlenie które pozwoli automatyce aparatu skrócić czasy naświetlania i zmniejszyć możliwość zrobienia nieostrych, poruszonych zdjęć. Nawet wtedy gdy będziesz robił je z nieustabilizowanej/niepodpartej ręki.
 12. Weathering akceptowalny, ale kolorek łańcucha to bym poprawił... ?
 13. Zdejmuje chrom wykałaczką nasączoną kretem.
 14. Bukw możesz nie umieć czytać, takie mamy czasy, ale to tylko rosyjski. Gość mówi bardzo wyraźnie i bardzo prostym językiem nie da się nie zrozumieć z tego mniej jak 50%. Reszta wynika z kontekstu i sposobu w jaki prezentuje narzędzia oraz tego co i jak robi. Wynik jego szpachlowania i polerowania baku masz w pierwszych minutach części 13-tej. Refleksów światła tam w tym miejscu nie ma. Rozumiem, że chcesz szybko skończyć efektowny model ale może w tym miejscu, jakże widocznym i rzutującym na odbiór całego modelu, zwolnij trochę tempo. Tak jak koledzy doradzają poświęć trochę więcej c
 15. Można też użyć pianki Mr Muscle w spray'u do czyszczenia piekarnika. Po 10 minutach zapominasz o chromie na plastiku. Po nałożeniu pianki trzeba włożyć "dechromowaną" część do jakiegoś pojemnika - pianka po nałożeniu zwiększa znacznie swoją objętość. Trochę cuchnie i przydają się też wszechobecne maseczki, zassanie przy aplikowaniu tego co się unosi w powietrzu nie jest ani przyjemne ani zdrowe. Koszt pojemnika 300 ml to 17 - 20 zł. No i można wykorzystać też zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.