Skocz do zawartości

Reggiane Re.2003 Special Hobby 1/72


mig

Rekomendowane odpowiedzi

Reggiane Re.2003 - Special Hobby. Model żywiczno - wtryskowy. Kokpit, silnik, wnęki podwozia,  kadłub to elementy żywiczne. Wtryskowe: koła, golenie, śmigło, płat, usterzenie poziome. Do tego blaszka głównie z drobiazgami do kokpitu i oszklenie vacu. Składa się dość dobrze. Trzeba lekko spiłować podłogi i tablicę, żeby zamknąć kadłub. Najgorzej spasowany jest płat z kadłubem. Od siebie dodałem nowy drążek (w zestawie jest żywiczny ale jakoś nie za bardzo mi się podobał). Rurki Pitota dorobiłem z igieł, w zestawie jest jedna rurka, a ze zdjęć wynikało że powinny być dwie. Dorobiłem tez światła na końcówkach skrzydeł i wymieniłem maszt antenowy na wtryskowy. W zestawie jest żywiczny. Malowany Humbrolami i Hatakami, pędzlem.
 

DSC03619.JPG

DSC03623.JPG

 

DSC03631.jpg

DSC03632.JPG

DSC03636.JPG

DSC03639.JPG

DSC03643.JPG

DSC03648.JPG

DSC03650.JPG

DSC03658.JPG

 

DSC03664.JPG

 

DSC03671.JPG

DSC03673.JPG

DSC03680.JPG

Foto di famiglia (rodzinka jeszcze nie w komplecie)

 

DSC03676.JPG

Edytowane przez mig
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy model i tylko tyle mogę napisać bo nie wiele widać. Trochę się podwozie "rozjechało".To teraz do kompletu dwuosobowy Fiat G-50 B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Xmen napisał:

Trochę się podwozie "rozjechało".

W rzeczywistości aż tak tego nie widać.

 

22 godziny temu, Xmen napisał:

To teraz do kompletu dwuosobowy Fiat G-50 B.

Fiat G.50B to samolot szkolny, a Reggiane Re.2003 to rozpoznawczo-myśliwski. Więc do kompletu nie bardzo pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mig napisał:

W rzeczywistości aż tak tego nie widać.

To gitara.

 

6 minut temu, mig napisał:

Fiat G.50B to samolot szkolny, a Reggiane Re.2003 to rozpoznawczo-myśliwski. Więc do kompletu nie bardzo pasuje.

Bardziej chodziło o to że też taki dwuosobowy "garbus" ale spoko jak nie pasuje to nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Xmen napisał:

Bardziej chodziło o to że też taki dwuosobowy "garbus" ale spoko jak nie pasuje to nie pasuje.

Pod tym kątem o tym nie myślałem. Szkolny może jakiś się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Napewno przydało by się modelowi zaaplikowac ferwex bo jakiś taki niewyrażny na zdjeciach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak model, konstrukcyjnie pokrak straszny ? jednym się podoba innym nie, choć fajnie dla odmiany popatrzeć i na takiego od czasu do czasu, ale... no właśnie, jak można w dzisiejszych czasach wstawiać takie zdjęcia na forum w galerii i nie spodziewać się ich krytyki!!! Nie ma sensu zwalać winy na aparat, bo nawet takim kilkunastoletnim aparatem wbudowanym w telefon można było zrobić lepsze zdjęcia, po prostu wyraźne, a tu autor zapewne dysponował nieco nowszym urządzeniem. Co tu widać, no właśnie co? Z grubsza zarys jakiegoś ciemnego kształtu i tyle..   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.