Skocz do zawartości

Rosomak IBG 1/35


Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam lupę nagłowną.  Taką lupę można używać nawet wtedy kiedy używasz okularów. Ja mam taką która ma podwójne zestaw szkieł powiększających.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kubisz napisał:

Podstawa czujnika meteo wyszła zawodowo, ale nie usunąłeś szwu z samego czujnika (przy nim też można się jeszcze pobawić, żeby go bardziej upodobnić do oryginału).

Cholercia, myślałem, że nikt nie zauważy, braku czterech nacięć i opaski na mocowaniu czujnika ☺️. No nic, skoro jednak, to zrobiłem co się dało. Kilka zdjęć z ogólnego planu... 

IMG_20210314_112204.jpg

IMG_20210314_112226.jpg

IMG_20210314_112252.jpg

IMG_20210314_111511.jpg

IMG_20210314_111547.jpg

IMG_20210314_111631.jpg

IMG_20210314_112315.jpg

IMG_20210314_112327.jpg

IMG_20210314_111910.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odwiedziny Koledzy. Cieszę się, że zaglądacie mimo, że to nie Wasza"branża". Liczę,że czujne oczy Was obu, wyłapią błędy, które mnie umkną. 

 

6 godzin temu, makinen napisał:

Ja tu nawet celownika nie widzę :-)))

To ta kosteczka ze złotą plamką 😉. Jak założę"daszek", to zniknie zupełnie 😁😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Godzinę temu, kubisz napisał:

Wiem, dlatego napisałem  :super:

Kuba! Do dziś pamiętam, jak napisałeś mi, przy okazji M1043A2, że jeśli jeszcze raz napisze, że czegoś nie potrafię lub mi nie wychodzi, to przyjedziesz i skopiesz mi... wiadomo co 😁😁😁. Po kilku godzinach prób, napisaniu nowego słownika wulgaryzmów i wypaleniu kartona fajek, jedyne co mi pozostaje, to podać Tobie mój adres, byś mógł spełnić swoją obietnicę. Nie twierdzę, że zrobienie tych kształtek jest niemożliwe, ale wykonanie 16-stu, takich samych elementów z zachowaniem odpowiedniego kształtu, nastręcza mi pewne trudności. Rozwiązaniem mogły by być blaszki Parta, ale wydatek 80 PLN, dla kilku elementów ,nie bardzo mi się kalkuluje. Mam jeszcze pewien plan, ale bardzo czasochłonny i nie wiem, czy wart zachodu. Spróbuję to zrobić, ale jak nie wyjdzie, zostawię wszystko tak, jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz- profil "U" Plastructa. nazywa się "U", ale nie jest tak wygięty. Nie wiem, jaki tam masz wymiar, ale docięty pod kątem powinien załatwić sprawę, Pewnie 1mm. 1,2 mm

https://www.modelnet.pl/materialy-modelarskie/profile-plastruct/?start=0

 

PS. Ceownik. Rozmiar musisz sobie dobrać.

 

Edytowane przez makinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję autora tego blogu i tejże wyciągarki...

 

http://bigmodel120.blogspot.com/2017/12/kto-rosomak-ibg-models-wyciagarka.html?m=1

Edit:

Zagadka rozwiązana. Pytania nie było.

 

 

 

IMG_20210411_130259.jpg

IMG_20210411_130322.jpg

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.