Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja H2 carbon


cayman

Rekomendowane odpowiedzi

,,Koszmar nocy letniej czyli górna półka ze zbiorniczkami płynów hydraulicznych. Dość świeża produkcja Tamki a tu pełna porażka ,ale no cóż.

To coś poszło pod nóż. :lajkonik:

qQonwY.jpg

 

a to oryginał

 

qNBdpv.jpg

 

,,Operacja na otwartym sercu''  zbiorniczki odcięte i dorobione mocowania

 

d0wXjw.jpg

 

F9UX9N.jpg

 

przymiarka na sucho

 

hAvmab.jpg

 

 

szQvYb.jpg

 

Siłownik wspomagania kierownicy

 

dOoQqw.jpg

 

też poszedł pod nóż

 

Hw5TKZ.jpg

 

próbny montaż

 

 

lGhyqS.jpg

 

Sdm275.jpg

 

i nawet działa

 

0OiqbI.jpg

 

 

NBLZqo.jpg

 

Dziękować , wszystko się spasowało. Ufff:banan:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez cayman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Toled idzie jak burza,to i ja pociągnąłem z robotą.

Tylny wahacz uzbrojony w śrubki-pupki 😜 i przewody a z  rurki stalowej dorobiona  ośka tylnego koła tak aby wyeliminować zestawową śrubkę .

 

EAq40r.jpg

 

4BMwaY.jpg

 

YHKf5Z.jpg

 

KYWA7B.jpg

 

 

 

Edytowane przez cayman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ten model na urodziny. Byłem pod wielkim wrażeniem. Dlatego też chętnie będę podglądał ten warsztat. Siłownik wspomagania kierownicy? To nie jest po prostu amortyzator skrętu? :) Czekam na dalsze etapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam H2R, ale nie ruszam go, niech Cayman się najpierw namęczy z nim, ja potem zerżnę pomysły od niego i gotowe 🤣😂 Dzisiaj planuję iść z moją Suprą jak burza! Mam wolne 4 godziny, więc może dywaniki zrobię 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cayman napisał:

,,Wszak siłownik to to jest ". Jak to zwał tak to zwał, a i tak Toled pomysł zerżnie a i mi pomysł  dał to zrobię to samo z moją ,,starą".  :pomysl: 🤣

 

Siłownik – urządzenie wykonawcze, w którym energia czynnika roboczego jest zamieniana na energię mechaniczną ruchu postępowego, kątowego lub krzywoliniowego, nazywanego skokiem. Ruch kątowy w siłowniku jest rozumiany jako powtarzalny obrót, nieprzekraczający najczęściej 360°  🤣 😂 🤣

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik o śrubkowany , okablowany i gotowy do montażu w ramę.Lekkiej modyfikacji poddane zostały linki gazu razem z rolką otwierającą przepustnice gaźnikowe.

 

0PSHMH.jpg

 

VNvV4q.jpg

 

Takie małe ,,cóś" , a cieszy oko . Tamiya  zaproponowała decal do naklejenia z napisem Super Charged a w zestawie Top Studio znalazła się  fototrawiona blaszka , tyle że do pomalowania.

Najpierw psiknąłem blaszkę czarnym surfacerem 1500 a następnie z pomocą pięciu par okularów 😜:szok:skalpelem wyskrobałem wszystko to co powinno być w kolorze srebrnym.

Na koniec poszedł clear a po wyschnięciu znalazła się na swoim miejscu.

 

TXeUwE.jpg

 

 

hZB3CZ.jpg

 

Uwielbiam takie operacje. 🥰

 

 

Edytowane przez cayman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.