Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:32


Radzio65

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, maluch116a napisał:

Model jest już dostępny na stronie Plastmodel w cenie 354 PLN, trochę mnie ta cena zniechęca. Ktoś już go ma i coś więcej powie o jakości i czy warto wydać tyle.

Na FB firmy "pama trade srl" dystrybutora Italeri, można zobaczyć już model w czasie budowy, chociaż trochę amatorskiej niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 20:39, bsnt3k napisał:

550zł za kabinę? To jest jakaś zrzutka na patrioty?

kilka zdań w temacie RAAF F-111 Reskit RSK 32-0002, oraz oddzielnie RSF 32-004  https://www.themodellingnews.com/2023/08/review-reskit-132nd-scale-raaf-f-111c.html#more

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieniegdzie już dostępny, a podobno bardzo długo powstawał.  Mowa o TBD-1 Devastator - Trumpeter.  Jakoś przypadkiem zauważyłem, że taki model zaraz wejdzie na rynek. Chyba będzie to hit roku:
https://www.scalemates.com/pl/kits/trumpeter-02226-douglas-tbd-1-devastator--102773

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2023 o 13:13, maluch116a napisał:

Gdzieniegdzie już dostępny, a podobno bardzo długo powstawał.  Mowa o TBD-1 Devastator - Trumpeter.  Jakoś przypadkiem zauważyłem, że taki model zaraz wejdzie na rynek. Chyba będzie to hit roku:
https://www.scalemates.com/pl/kits/trumpeter-02226-douglas-tbd-1-devastator--102773

ładnie to wygląda z torpedą. Ramki będą pewnie z tego modelu.

 

 

 

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro napisał:

Lepszy taki niż żaden,zawsze można użyć wlasnej głowy i rąk żeby wyszlo lepiej niż pudło oferuje.

Niby tak, ale czy o to chodzi? Super że Trumpek bierze się za rzadkie tematy. Osobiście mocno cieszyłem się na P-40F, ale rzeczywistość mnie przerosła i jak szybko go kupiłem, tak jeszcze szybciej sprzedałem. Dziwi mnie jak w dzisiejszych czasach, przy takich możliwościach, można opracowywać takie gnioty, np. rodzina Bf109 to jakieś kompletne nieporozumienie. Generalnie na palcach jednej ręki można policzyć tematy które im wyszły, a szczytem szczytów były dla mnie malowania na Hurricane Mk. I w skali 1:48...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, barszczo napisał:

Dziwi mnie jak w dzisiejszych czasach, przy takich możliwościach, można opracowywać takie gnioty, np. rodzina Bf109 to jakieś kompletne nieporozumienie.

Właśnie robię jednego z tej rodziny i uważam, że jest całkiem w porządku i żadnych większych baboli nie zauważyłem. Może kolega się podzieli wiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jarross napisał:

Właśnie robię jednego z tej rodziny i uważam, że jest całkiem w porządku i żadnych większych baboli nie zauważyłem. Może kolega się podzieli wiedzą?

Popatrz jak wygląda kokpit w Emilu i porównaj z jakimkolwiek zdjęciem z epoki lub choćby dobrymi planami. Cała rodzina kształtem i proporcjami mocno odbiega od oryginałów. Nawet Emil Edka, choć przerośnięty, bardziej przypomina Emila niż Trumpek. Tyle na szybko, z pamięci. Kwiatków jest tam dużo więcej niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.