Skocz do zawartości

[M] Panzerjäger Bren 731(e) (Riich, 1:35)


Thalgonis

Rekomendowane odpowiedzi

... czyli zdobyty przez Niemców gdzieś_tam brytyjski transporter uniwersalny (Universal carrier). To coś było wykorzystywane przez wojska niemieckie w różnych rolach – tu jako „wyrzutnia granatów rakietowych”  Wg wiki najbardziej przydały się pod Sewastopolem, ale w troszkę innej roli: wyposażone w duży ładunek wybuchowy, podjeżdżały pod pozycje wroga (były zdalnie sterowane), a następnie detonowane, niszcząc zarówno siebie, jak i cel.
 

57543016_PanzerjagerBren(Riich).thumb.jpg.93ea9becfcc0cd395f62cbdba39b5336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spotter napisał:

Takie sprężyny wyglądają znacznie lepiej niż te co dała Tamka, więc nie narzekaj. Look +100%

 

Nie powiedziałem, że mi się to nie podoba :D  Tyle tylko, że w końcowym efekcie g... będzie widać bo akurat te elementy są zawsze mocno usyfione :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Thalgonis napisał:

Coś mi się zdaje, że firma Riich awansuje na pierwsze miejsce przed Mini Art w kategorii „upierdliwość szczegółów” 😉

oj tam oj tam , to tylko złudzenie....    

mam od nich podwodniaka klasy Los Angeles w skali 350 i wszystkich elementów jest łącznie max 25 sztuk   :szczerbol:

 

 

22 godziny temu, Evildead napisał:

do Mini Arta chyba jeszcze trochę mało :)

coś w tym jest...   szwagier jak otworzył pudła od nich ze swoim pierwszym teciakiem to był pewien że są pakowane jak Edkowe zestawy po 2 sztuki  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, M.A.V. napisał:

 

coś w tym jest...   szwagier jak otworzył pudła od nich ze swoim pierwszym teciakiem to był pewien że są pakowane jak Edkowe zestawy po 2 sztuki  :haha:

Hehe no to  faktycznie , ale przynajmniej stosunek ceny do zawartości pudełka bardzo dobry, nie dziadują z wypraskami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kurdę trochę to twoje camo różni się od tego co na pudełku. Na pudełku są między zielony a żółtym są miękkie przejścia a ty zrobiłeś ostre jak brzytwa. Powinienneś to robić aero z ręki bez maskowania.

Edytowane przez patrykd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przekonaliście mnie, przemaluję 😞

Ale patrząc na to ostatnie zdjęcie, to ogóle nie widzę tam tego „czekoladowego” - dla mnie na tej fotce, to camo jest dwukolorowe... 

Edytowane przez Thalgonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thalgonis napisał:

No dobra, przekonaliście mnie, przemaluję 😞

Ale patrząc na to ostatnie zdjęcie, to ogóle nie widzę tam tego „czekoladowego” - dla mnie na tej fotce, to camo jest dwukolorowe... 

Fajnie, że będzie przemalowane, a co do tego kamo to faktycznie może tylko dwa kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Thalgonis napisał:

No dobra, przekonaliście mnie, przemaluję 😞

dobra decyzja   :super:

jak zobaczyłem tą "biedronkę" to miałem jednoznaczne skojarzenia :

uu.jpg.6cf2725ade60a486c964aa92e1b1619e.jpg

 

tylko dziur po pociskach brakowało  :haha:

 

ten schemat kolorystyczny co wrzucił @bulik58 wydaje mi się sensowny porównując fotkę B&W oryginału  - w sensie że 2 kolorowy

 

Edytowane przez M.A.V.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, lepiej. Ale czy dobrze, to nie wiem. W moim odczuciu zielone linie są za cienkie. Na zdjęciach powierzchnie jasne i ciemne są w równowadze - mniej więcej po 50% na każdą. U Ciebie jest wyraźna przewaga podkładu. Samo malowanie tak jakby od niechcenia. Na Twoim miejscu wzorowałbym się na rysunku, który wrzucił Bulik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.