Jump to content

F-117A Nighthawk Academy 1/72

Psar77
 Share

Recommended Posts

Wreszcie doczeka艂 si臋 lepszej galerii wiec w oczekiwaniu na F-14 najpierw zaprezentuje F-117 馃檪
Zacz膮艂em go chyba w latach 90tych gdzie艣 pod koniec i tak sobie przele偶a艂 prawie 膰wier膰 wieku - w styczniu go podda艂em lekkiemu tuningowi no i stoi sobie teraz dumnie na polce 馃檪
Wida膰 kilka mankament贸w (m.in. lotu z biurka) ale koniec ko艅c贸w cieszy me oko 馃檪

yFiWQdq.thumb.jpg.02bb6634b034782acfefe1d9c55cd98e.jpg

6ATtUEo.jpg

DCYJEpf.jpg

EWqNAdg.jpg

gCL5Ig4.jpg

GHx09wm.jpg

Gl768KA.jpg

jbwpuJ4.jpg

kMq6pcq.jpg

KXRs92d.jpg

lK4jJTe.jpg

lKcPTTR.jpg

Osxfrf7.jpg

pLYzAXR.jpg

PSkcy0X.jpg

Qo4pvyx.jpg

SKlhPzK.jpg

Vehz4oe.jpg

vK9L4UF.jpg

Vwy2sxK.jpg

• Like 12

troche zglupialem 馃槥聽Czy na pewno F117 mial ten stopien przed wlotami powietrza?聽

Jak patrze na drugie od gory zdjecie, to perspektywa sie psuje ( wlasnie przez ten stopien )聽 i nie wiem, jak juz mam patrzec 馃槥

a taki, jak ponizej na zdjeciu mam zrobionego w 32

F-117.jpg

Edited by BRAVO112

Godzin臋 temu, GreGG24 napisa艂:

Przed zrobieniem galerii mog艂e艣 go nieco odkurzy膰, na czarnym jednak razi 馃槥

Zgadzam si臋, troch臋 to przeszkadza. To jest niestety ryzyko takich ciemno-monochromatycznych :)

• Like 1

A mi si臋 podoba 馃憤馃嵒 taki niemal jednolity, z minimalnym (ale zauwa偶alnym) cieniowaniem, one na wielu fotkach s膮 mocno monotonne, no takie w rzeczywisto艣ci s膮/by艂y i ju偶.

Schodek w oryginale jest ale mniejszy, przejrza艂em modele innych producent贸w i chyba wsz臋dzie ten schodek jest troch臋 przesadzony.

Pozdrawiam!聽

ww

• Thanks 1

Z kurzem racja - przedmucha艂em go przed fotami ale jak si臋 potem okaza艂o - niewystarczaj膮co... no trudno :)

Co si臋 tyczy za艣 podwozia to na fotkach kt贸re ogl膮da艂em zawsze by艂o czyste wi臋c zapu艣ci艂em tylko washa delikatnie聽 :)

Edited by Psar77

Troszk臋 szkoda, 偶e nie wida膰 dobrze kokpitu. Zawsze mi si臋 podoba艂 ten ma艂y pokoik :)聽z uwagi na kanciaste "zadaszenie" :)

5 godzin temu, kozborn napisa艂:

Troszk臋 szkoda, 偶e nie wida膰 dobrze kokpitu. Zawsze mi si臋 podoba艂 ten ma艂y pokoik :)聽z uwagi na kanciaste "zadaszenie" :)

Mo偶e dobrze, 偶e nie wida膰 - kabin臋 zamkn膮艂em jeszcze w XXtym wieku 馃槃

• 2 weeks later...