Skocz do zawartości

1/72 Messerschmitt BF109 F2 Hans Von Hahn


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki masz problem z kalkami swastyk? Jedna swastyka składa się z kalki numer 51 ( górna połowa) i kalki nr. 43. Wszystko jest OK, tylko trzeba czytać instrukcję albo ruszyć głową przy pracy.
Wot mechanizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, neptun1939 napisał:

Ale jaki masz problem z kalkami swastyk? Jedna swastyka składa się z kalki numer 51 ( górna połowa) i kalki nr. 43. Wszystko jest OK, tylko trzeba czytać instrukcję albo ruszyć głową przy pracy.
Wot mechanizacja...

Nigdy nie zakładałem-#world of tanks🤣Jawohl her general tankier comandir🙄

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Twego poprzedniego modelu ( Mustang) jest o niebo lepiej, ale dalej długa droga przed Tobą. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neptun1939 napisał:

W porównaniu do Twego poprzedniego modelu ( Mustang) jest o niebo lepiej, ale dalej długa droga przed Tobą. 

Dlatego wciąż się ucze.Ja dopiero 10 miesięcy na forum,a od roku kleje modele🙄

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Coś sobie pomału dłubie.Tak-kołpak,lekko do przeszlifowania,czas go dokończyć z malowaniem🤣

 

Lekko kalka na trójkącie, na sucho bez lakieru żadnego odpadła, i lekko narożnik krzyża, więc nie ma co się przejmować :). Reszta kalek, prawidłowo są na miejscu.Pomalowane lekko skrzydło-poprawki będą dalej.

 

 

20220311_133000.jpg

20220311_132724.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golenie zagubione-to z starego mesera-z małą przeróbka i domalowane lekko skrzydła i spód hataką sky blue.Czekam na kabine lakierniczą na śmierdziuchy-robię to w pokoju. Będzie próba kompaku-czarno biały,w zielone paski.

20220316_152223.jpg

20220316_152138.jpg

20220316_153128.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash and go-po gloss varnish😀. Teraz biedronka olejami i kompak z pasami na zielono następnie.

 

Pasy zostawiam, chyba,że coś poprawie, nie wyszło. Ale i tak jestem zadowolony z efektu, przy tym złomie aero-poprawia serio jakość malowań.

20220319_112233.jpg

20220319_111324.jpg

20220319_124857.jpg

20220319_124827.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baas ArK napisał:

Opie! Czymżeś to PLW robił? Nie da się jakoś zmyć nadmiaru?

Tamiya panel line black , a nadmiaru washu używam white spirit AK,Przecierałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi się. wiem,widzę . Robiłem foty świeżo co po washu. 

 

Jak mawiają, szybko Panie trzej łasz, bo zaschnie i dupa. Po całym dniu, czy dwóch, wash mięknie przy łajt spiriycie AK jak masło :)

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za grubo farby-na wash na linie podziałowe -dzięki za radę StaryFajter.

 

Powielam kolejny ten sam błąd-jak maskowanie kabiny od razu-nie na sam koniec🤣🙄

 

Foty przed pokrycie matu,ale już mat oficjalnie połozyłem i zostawiam jak jest. Wystarczy mi paździocha.

 

Zostawiam jak jest. Oficjalnie , przy mikrofonie moje orędzie "ostatni mistercraft, którego robię " :D

20220320_114136.jpg

20220320_114309.jpg

20220320_114253.jpg

20220320_114207.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

 

 

Zostawiam jak jest. Oficjalnie , przy mikrofonie moje orędzie "ostatni mistercraft, którego robię " :D

20220320_114136.jpg

20220320_114309.jpg

20220320_114253.jpg

20220320_114207.jpg

No i spoko masz lepsze modele , na tych mistercraftach  już  nic się nie nauczysz, a mikrofonowo super, posluchane było 😉i ja pomału kasę odkładam na studio , faza dobra w zespole, trzeba nagrywać, uwieczniać  to i owo  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Evildead napisał:

No i spoko masz lepsze modele , na tych mistercraftach  już  nic się nie nauczysz, a mikrofonowo super, posluchane było 😉i ja pomału kasę odkładam na studio , faza dobra w zespole, trzeba nagrywać, uwieczniać  to i owo  🙂

Ja mam skromne studio domowe-komp-vst plugins-KRK Rokit 5" studio monitors-karta focusrite scarlett2i2 Generacji2. Najlepsze-kolega załatwił sale dla mnie-na moją prośbe-"symboliczna kwota"-w zasadzie, mogę za friko w pensjonacie.Załatwiłem gitarmana drugiego i basiste trzeciego z polskiej Katatoni-bębniarza z Clendestine-odmówił grania-załatwilem miejsce i ludzi w 2dni-czasu nie ma🤣😂.Brakuje mi cierpliwosci do ludzi serio.Dwóch dobrych bębnnniarzy w ciągu 2tygodni mi odpadlo-albo inflacja,albo kredyty..-a gdzie jest pasja i rozwijanie umiejętności.Brak słów na wymówki bla bla😠.Wszystko na miejscu,ci ludzie haha🤔

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi-ale na finish dokańczę z wszystkim.Kompak i golenie wash i olinowanie-myśle nić albo plastik-ramka."Imitacja kształtu meśka"🤣😄.

20220322_010515.jpg

20220322_010212.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.