Skocz do zawartości

M1A2 ABRAMS SEP 1/35 Meng


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Mirku, że pozbyłeś się jednego paska z przedmuchiwacza👍. Jako, że jakąś tam fotkę poglądową tego pojazdu masz, apeluję do Twojego rozsądku : Żadnych zdrapek błagam. Zamontuj mu gąsienice i wystarczy. Model wygląda już super i zdzieranie farby, może tylko popsuć efekt. 

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za odzew 😀 padrykd nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym kadłubem ? dlatego wrzucam parę fotek samego kadłuba .

Co do peryskopów to gotowiec od AFV  , są dobre polecam . Myślę iż ktoś kto ogląda moje prace wie że na początku wyciągam detal na maksa aby potem to przydusić lekko w następnych etapach lub jeszcze mocniej podkreślić 😉 .

Grzegorzu drapać go nie będę chociaż parę akcentów chcę dodać dla jeszcze większego kontrastu ale stonowanego , plan mam ale jak wyjdzie to jak zawsze niespodzianka dla mnie samego .

Januszu jeszcze raz dzięki jest chwila to i pewnie Merkave ogarnę .

DSCN4351.thumb.JPG.019d5c4121c4e1778964c08b9d5dc93c.JPG

DSCN4354.thumb.JPG.ca0df718ddc71dd0cf66f18ca3b529d7.JPG

DSCN4355.thumb.JPG.58029bbe3ef35e8aab58bda78ece80ad.JPG

DSCN4356.thumb.JPG.004613746b9c6cecd5ac11e3b5e70e14.JPG

DSCN4361.thumb.JPG.f7350b10a7314e2e6af64cc355384af5.JPG

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wieży to dopiero widać ile się tu dzieje. Wg mnie zadrapania nie są potrzebne - już jest bardzo atrakcyjnie i bez nich będzie też bardziej realnie, jednak ostateczna decyzja jest Twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu jak pisałem drapać nie będę tylko muszę jaśniejszym kolorem wyostrzyć detal 😀 co do gąsek to kurde ich złożenie to nie lada wyzwanie które na mnie czeka .

Januszu Nagmachona mam rozpakowanego i stwierdziłem iż muszę mu dorobić przedział bojowy bo chcę pootwierać tylne drzwi ? włazy ? a tam pusto aż boli .

madrivecs działaj fajny temat chociaż widziałem fajną fotkę kamo NATO z piaskowymi elementami .

TAW  tak jak pisałem dla Grzegorza jak zdziałam to pokażę o co mi chodzi , większość robię olejami tonie mam problemu z usunięciem jak coś nie tak 😉 .

Dzięki koledzy za uwagi . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, jak chcesz proste, szybkie w składaniu gąsienice i w dodatku nie za drogie to polecam Ci gąski Def Model (patrz fotka). Wypróbowane! Na tym Abramsie używałem właśnie tych gąsienic. Jedno ogniwo kleisz z dwóch połówek, potem łączy się je zębem prowadzącym i tymi łącznikami po bokach. Szybka i przyjemna budowa. 

 

 

 

37022_rd.png

IMG_20220220_212306.jpg

IMG_20220220_212322.jpg

IMG_20220220_212342.jpg

uFeb3qB_d.webp

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.