Skocz do zawartości

Zvezda 3687 T34-85 1:35


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiasz do pistol portu jak to sam nazwałeś "kotwiczną cumę" i się pytasz czy obleci. Dostajesz odpowiedź i dostajesz propozycje czym tą kotwiczną cumę zastąpić. Serio coś niesamowitego na forum?

 

15 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

Widzę, że dalej nie dotarł post iż nie mam zamiaru, na dalsze zakupy do tego modelu.

Jeśli nie kliknąłeś "Dodaj odpowiedź" to nie dotarł, bo nigdzie nie przeczytałem wcześniej, że nie bierzesz pod uwagę dokupowania żadnych dodatków do tego modelu. Pisałeś tylko, że gdzieś coś masz, zapodziało się gdzieś, trzeba poszukać a nawet jak znajdziesz to nie wiesz czy nie za małe będzie. No to dostajesz dalej propozycje czym to można ogarnąć. Chyba, że ja czegoś i koledzy być może nie zrozumieli z Twoich wcześniejszych wypowiedzi bo masz taki styl pisania, że czytam czasem trzy razy żeby jednoznacznie coś zrozumieć, a wciąż zostaje sporo pola do interpretacji. I nie pomagają nawet filmiki z ruskimi tańcami.

 

15 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

Może chcecie być trendy,bo widzę, że my polacy musimy

Widzę, że i Ty też bardzo chcesz być trendy bo pedagogika wstydu, samobiczowanie narodowe i obsrywanie własnego gniazda jest w modzie i pewnych kręgach nawet bardzo cenione. Ale u mnie tym poklasku nie zyskasz, a wręcz przeciwnie - coraz częściej się z tym spotykam i coraz bardziej mnie to uruchamia. Wypadałoby też posłuchać podpowiedzi automatycznego słownika i pewne słowo, które też i Ciebie opisuje napisać z dużej litery. Tak z szacunku dla tych co przed nami, po nas i nas samych.

 

15 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

Nic, żaden hejt.

Z mojej strony też żaden hejt. Zwracam tylko uwagę, że bzdury od czapy piszesz i to jeszcze z błędami (mam nadzieję, że niezamierzonymi).

 

15 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

z uwzględnieniem na siłę

Z uwzględnieniem na siłę to widzę, że próbujesz zrobić ten korek zwisający z pistol portu, ale nie wiesz chyba jak się za to zabrać bo wychodzi na to, że nie masz albo materiału albo wyobrażenia jak to powinno wyglądać, skoro wsadzasz tam kotwiczna cumę. Jak swojski polski mental razi, to możesz zawsze na amerykańskim luzie wsadzić sobie ten korek       tam gdzie jego miejsce i nie przejmować się łańuszkami, możesz też zostawić tą cumę i zatańczyć kazaczoka albo kombinować i szukać rozwiązań żeby doprowadzić do końca swoją pierwotną wizję.

Nawet jeśli nie zamierzasz skorzystać z żadnej z podpowiedzi co do łańcuszków to ten warsztat nie zniknie po jego zakończeniu. Ktoś inny może skorzystać, kto będzie kiedyś robił teciaka - tak działa forum.

 

Do meritum:

1. Jeśli już znajdziesz te łańcuszki od Browninga to powinny się nadać. Na pewno bardziej niż to co zaprezentowałeś wcześniej.

2. Całkiem niezły preszejding całościowo zamalowałeś tak, że go wcale nie widać. Myślę, że wiem dlaczego tak się stało. Mógłbym nawet napisać jak można tego uniknąć, ale nie wiem czy masz zamiar kupować thinner...

Edytowane przez TAW
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

 Nic, żaden hejt. Widzę, na forum, że więcej pokazywania na forum pudełek i dodatków niż robienia. Jak linkujemy, to cieszę się jak ten dres z butelkami,to ja na widok tego teciaka. Pozdrawiam.                   

Co do wysłanych informacji/postów- nigdy się na ich temat nie wypowiadałem , ale skoro sam poruszyłeś ten temat to Ci odpowiem : wielokrotnie próbowałem zrozumieć ich treść , czasem się to udawało często niestety nie. Jeśli nie interesowała ciebie informacja na temat łańcuszka wystarczyło odpisać ,, dzięki ale mam ,, a nie wstawiać tyrady na temat zakupów , cen (za darmo nie ma nic) i przy okazji próbować komuś przyłożyć. Temat pokazywania 10000.. dodatków , w statusie tego forum nie potrafię znaleźć informacji iż każdy forumowicz musi pokazywać swoje prace, modele . Ale jeśli ciebie (i nie tylko) ten temat frapuje to odsyłam do fotek poniżej . Temat tańców to sprawa umiejętności każdego z osobna, nie polecałbym  tobie jednak tańca z szablami lub jezioro łabędzie. 

oryginal i model , jak widać pozostało jeszcze sporo do zrobienia

Brak opisu.ypr-765_pri_07_of_54.jpg

Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.

 

w temacie własny wkład

Brak opisu.

Brak opisu.Brak opisu.

Edytowane przez bulik58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki, za szczerą odpowiedź. Przyjmuję, na klatę to co napisaliście, oceniliście mnie to ok.

 

Napisałem, to " pod moją interpretacją-uczuciami na dany moment "

 

. Napiszę tak, jestem po wypadku " z drogi z pracy " 1.5 mc L4 . Z całą pewnością nie usprawiedliwia mnie, ta odpowiedź, która napisałem. Może też, być tego powodem. Różnie bywa.

 

W dziale pancerka, wybaczcie ale odnoszę wrażenie " bata nad głową " i napiętej atmosfery przy warsztacie, niczym start samolotu i nowości dla osoby, która pierwszy raz to robi. Mam chaotyczną wypowiedź, czy zachowanie moje takie a nie inne- taki "żartobliwy urok" mojej osoby

 

 Wyluzujcie Panowie. Nic do was nie mam. Bulik- myśli, że próbuje komuś dopiec...nie. To moja szczerość, zawsze taki byłem i będę. Opiniami, nie ma co się przejmować. Bo zawsze się ktoś znajdzie, gdzie poczuje się " zaatakowany " robiąc z siebie ofiarę, Tym bardziej na forum.

 

Czy mam thinnera w domu TAW, to moja sprawa czy używam go w proporcjach bądź nie.

 

Nie czuję konkurencji warsztatem, czy wygląda proshejd tak, że zniknął. Jeszcze nie skończyłem, pracy nad modulacją. Daj Pan skończyć ale ok :)

 

Mogę nawet przemalować, go w camo czy na różowo- bo to mój pojazd. Nikomu nic do tego.

 

Przekuję, każdy warsztat swój, w taki sposób w jaki będzie chciał. Ja jestem twórca, tego pojazdu.

 

Naprawdę zluzujcie już, na tym dziale.

 

Smutno, z spinka. Uciekając przed Indianami. Może to inczuczuny :)

 

Dział samolotów, jest bardziej na luzie i humorystyczny. Przystępny

 

Zamiast spamować, to wrzucasz foty pojazdu, nie związanego z warsztatem teciuszki.

 

Chcesz Bulik, zabłysnąć- pokaż swój warsztat. Rób jakiś pojazd. Nie atak, tylko stwierdzenie faktu.

 

Robienie z siebie "pokrzywdzonego " z powodu łańcuszka🤣

 

Bulik, miałeś bana- kiedyś ?  Nie dziwi, mnie dlaczego. Chcesz jeszcze dyskutować tutaj ? 

 

Pozdrawiam.

 

Więcej robienia, mniej gadania Panowie.

 

 

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Dzięki, za szczerą odpowiedź. Przyjmuję, na klatę to co napisaliście, oceniliście mnie to ok.

 

3 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Bo zawsze się ktoś znajdzie, gdzie poczuje się " zaatakowany " robiąc z siebie ofiarę, Tym bardziej na forum.

Ty chyba dalej nie wiesz o co kaman. Sam nas oceniłeś i podsumowałeś prześmiewczo ludzi, którzy niczym Ci nie zawinili tylko chcieli podsunąć rozwiązanie. Zupełnie bez potrzeby i po całości wg klucza paszportowego wedle panujących trendów i się dziwisz, że wróciło i jeszcze sam kreujesz się na ofiarę tego działu z napiętą atmosferą. Możesz zawsze spróbować takiego manewru w wyluzowanym dziale samolotowym i poczekać na pozytywny feedback. Obyś się tylko nie przeliczył bo luz luzem a bzdury bzdurami.

 

3 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Czy mam thinnera w domu TAW, to moja sprawa czy używam go w proporcjach bądź nie.

Oczywiście, że Twoja sprawa. Potem po 6h malowania czujesz się jak nawalony lakiernik a większa cześć skądinąd całkiem dobrej roboty została zmarnowana. Po czym stwierdzasz, że "te priszejdy to po bazie a nie przed"  Masz oczywiście prawo robić rzeczy, które do niczego w ostateczności nie prowadzą - to Twój czas nie mój.

 

3 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Mogę nawet przemalować, go w camo czy na różowo- bo to mój pojazd. Nikomu nic do tego.

 

Przekuję, każdy warsztat swój, w taki sposób w jaki będzie chciał. Ja jestem twórca, tego pojazdu.

 

Naprawdę zluzujcie już, na tym dziale.

I na koniec to powiedz nam jak mamy się odnieść do powyższego? Oczekujesz jakichś wskazówek żeby zrobić model w miarę redukcyjny czy idziesz w sztukę nowoczesną z czołgiem różowym malowaniem i kotwicami po bokach? Oczywiście masz prawo i tak i tak ale wypadałoby uprzedzić, ze zamierzasz "iść pod prąd" i żebyśmy nie rzucali piachu w tryby tej artystycznej maszyny. Ja osobiście luzuję i zajmuję ręce i usta popcornem i oglądam dalej z wypiekami te zmagania bo chyba wracasz do "mustangowych" czasów i może być niezłe show :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.