Skocz do zawartości

1:72 Piaggio P.180 Avanti LPR (nie, nie Liga Polskich Rodzin)


pmroczko

Rekomendowane odpowiedzi

@robertmodelarz nie pracowałem w LPR nigdy, ale tak jak widziałem jeśli chodzi o Piaggio (głównie z TVN Służby Ratunkowe) to mają tam te Zolle, a na Śmigle Lifepaki 15, u mnie w pogotowiu też tylko Lifepaki 15. Dobra już nie spamuję ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Vieh_san napisał:

@robertmodelarz nie pracowałem w LPR nigdy, ale tak jak widziałem jeśli chodzi o Piaggio (głównie z TVN Służby Ratunkowe) to mają tam te Zolle, a na Śmigle Lifepaki 15, u mnie w pogotowiu też tylko Lifepaki 15. Dobra już nie spamuję ;D

Może i tak być - napisałem wiadomość do tych co tym latali, z prośbą  o foty wnętrza. Wszędzie na korytarzach to  tylko to stało. Do serwisu i po serwisie.

Defibrylator Physio Control Lifepak 15

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, coś tam przez te okienka, o ile będą w miarę przeźroczyste to się zobaczy, a tym bardziej, że w miarę kontrastowe te bambetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem, kedy były robione, takie podesłali. Pewnie kiedyś tam robili.

Pytałem o sprzęt na początku były jakieś inne potem były ZOLL-e. Brawo za spostrzegawczość i znajomość tematu. Ja mam tylko KPP i to robione za karę w wojsku w Jurajskiej Grupie GOPR, a wcześniej to samo tylko w harcerstwie.  Jak nie miał kto to woziłem sprzęt do serwisu STRYKERA. To tak samo jak z T-34- wszystkie takie same..........

Edytowane przez robertmodelarz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robertmodelarz napisał:

229972098_Szafki1-4.thumb.JPG.ab1e865635777165f5f1cf17bb8c78c0.JPG

 

Wielkie dzięki!

 

No teraz to można rzeźbić (i trzeba). Rzeczywiście, ładny kontrast jest, a ile towaru! Ta szafka na zdjęciu powyżej - cały czas na nią patrzyłem i nie widziałem! Ale teraz już z górki...

 

Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Wolno to idzie... Próbowałem poprawić cieniowanie foteli i zacząłem pracę nad szafką - ale niestety proporcje są złe, idzie ona do poprawy:

 

cabin02.jpg

 

Przy okazji pytanie do kumatych - obok szafki jest uchwyt na butlę tlenową i chciałbym tam postawić butlę. Czy biała ze srebrną pokrywą zaworu będzie OK?

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Paweł

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o miejsce za fotelem, to wygląda jakby miała tam być butla 10L.

Tak wygląda.

butla-tlenowa-stalowa-10-l-farum.jpg.96d2f2bb7cc6f9a18932e0906c26875b.jpg

 

Jeśli chodzi o tę pokrywę to pewnie chodzi o coś takiego. To jest tylko założone na butlę podczas transportu z firmy która ładuje te butle. Zawór musi być odkryty żeby można było szybko go odkręcić albo zakręcić.

 

big_340px-Butla-tlenowa-stalowa-10l.jpg.f9a2ad0f31e06fae3012d8b924f0b4b6.jpg

 

Nie znam dokładnych wymiarów, ale na tyle razy co ją miałem w rękach to bym obstawiał 100cm wysokości i średnica około 20cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry!

 

Bardzo dziękuję za pomoc w temacie! Strasznie wolno mi ta budowa idzie, ale ze zdjęć, które podesłaliście pilnie korzystam. Powiedziałbym, że stronę kabiny naprzeciwko noszy już skończyłem robić i wygląda to tak:

 

cabin03.jpg

 

Teraz biorę się jeszcze za stojak na kroplówkę z pompami i kardiomonitorem nad noszami, a także za sufit kabiny, którego już sporą część mam - i będzie czas kończyć to wnętrze, zwłąszcza, że rzeczywiście niewiele z tego może być widoczne.

 

Jeszcze raz dziękuję za Waszą pomoc i pozdrawiam

 

Paweł

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.