Skocz do zawartości

StuG. III Ausf. D Bronco 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, TAW napisał:

Wow! Dużo zyskał po lakierze - bardzo podoba mi się ta kolorystyka. I teraz Ci powiem szczerze, że ten pomysł na dioramkę mi już trochę nie pasuje bo model wygląda super i szkoda go mocno brudzić a tam będzie rasputica 😥

Też mi się podoba kolorystyka i finalnie coś koło tego  żeby zostało , to jest to czego w panzer 1 zabrakło w tym kolorze :), ale jak to mówią trzeba szukać, próbować :), sam się wplątałem w swoje wymysły błotne to teraz wypada jakoś wybrnąć z tego ,eh 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, tą samo techniką figurki robisz oczodoły zostawione orange brown, i nakładasz reszt- cienie skin tone/dark flesh. Cieniowanie, wiem co robię i co chce, a zawsze wychodzi tak samo hehe.

 

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MayonesEXG7 napisał:

Widzę, tą samo techniką figurki robisz oczodoły zostawione orange brown, i nakładasz reszt- cienie skin tone/dark flesh. Cieniowanie, wiem co robię i co chce, a zawsze wychodzi tak samo hehe.

 

No powiedzmy że tak :) oczodoły i cienie to bardziej burnt sand tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale im mróz ryjki powykrzywiał... Dobrze im tak! Bardzo fajnie wyszło ale ten pierwszy od lewej trochę wygląda jakby był zaskoczony. Jeśli już to można by mu delikatnie obniżyć powiekę albo może ma taki być. No chyba że jest pod wrażeniem Stuga stojącego przed nim 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TAW napisał:

Ale im mróz ryjki powykrzywiał... Dobrze im tak! Bardzo fajnie wyszło ale ten pierwszy od lewej trochę wygląda jakby był zaskoczony. Jeśli już to można by mu delikatnie obniżyć powiekę albo może ma taki być. No chyba że jest pod wrażeniem Stuga stojącego przed nim 😉

Taki gore klimat wyszedł 😁, może i dobrze tak mrocznie , ten z lewej może niespełna  rozumu być 😄, te stare figurki tak mają 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz figsy jakieś, ja mam niemców i usa z 74r. tamki. Po co brać nowe, jak można wykorzystać. Lepiej zmalować, wyjdzie jak wyjdzie niż kupowanie zestawów tamki po 60 zł 6-8 figurantów. Trzeba kombinować.

 

Podobni do nikogo serio :) 😛

 

Wiem wiem ten od zimmeritu 🤣

 

Zamiast w brukseli, to wygnali na front hahaha🤪

 

Donald Tusk: 3D, czyli dług, daniny i drożyzna. Sprawdzamy, czy takie są  skutki rządów PiS

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Jak masz figsy jakieś, ja mam niemców i usa z 74r. tamki. Po co brać nowe, jak można wykorzystać. Lepiej zmalować, wyjdzie jak wyjdzie niż kupowanie zestawów tamki po 60 zł 6-8 figurantów. Trzeba kombinować.

Są jakie są 🙂,mi tam styka , to nie praca na konkurs,  starych nie wyrzucam, miałem  to wykorzystałem , więcej już nie mam 

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rzeczy na tył, już po olejach pobrudzone wstępnie, może jeszcze jakieś rozbryzgi jeszcze na to pójdą , jeszcze też jakieś szmaty postaram się zrobić żeby te żywiczne w powietrzu nie leżały, figurki też już pobrudzone na tą chwilę

5.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

1.jpg

3.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, patrykd napisał:

Zastanawiam się czy ten baniak na mleko nie powinien być w kolorze aluminium bez rrdzy. Mam podobny do zrobienia. Masz jakieś zdjęcia referencyjne dla niego?

Też się nad tym zastanawiałem, wiem że to trochę przekoloryzowane wszystko , ale trochę trzeba czasem nagiąć , zrób bez rdzy ta kankę , ja w sumie korzystałem z tego zdjęcia :)

 

banka-kanka-mleku-wierzchowiny-sprzedam-552856924.jpg

Edytowane przez Evildead
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.