Skocz do zawartości

StuG. III Ausf. D Bronco 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zabrałem się za dokończenie podstawki, dodam tu jeszcze kilka krzaków suchych, podrasuje podłoże deko, dodam jeszcze jakieś pigmenty, może kałuże jaką, do tego dojdzie woda płytka, troszkę śniegu na koniec, figurki wkleję na miejsce i będzie koniec :).

IMG_20230504_121725_Easy-Resize.com(2).jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, patrykd napisał:

Tak z ciekawości z czego wynuika ten zielony kolor STUGA? To przedwojenne malowanie?  Jaki to RAL?

Może od lasu się odbija 😆, na moim kompie zielona jest płachta, a delikatne zielonkawe odcienie jeśli można tak to nazwać to już Tobie mówiłem po olejach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, TAW napisał:

Zajefajne to bagno się szykuje!👍 A jak żona wróci z pracy to Wam powiem w jaki kolor wpada ten Stug 🤪

Turkusowy :)

 

Facet 3 kolory tylko: zajefajny, różowy i ciulowy :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MayonesEXG7 napisał:

Turkusowy :)

 

Facet 3 kolory tylko: zajefajny, różowy i ciulowy :D 

Może być turkusowy, wszystko kwestia światła i kąta padania,  to wciąż ten sam model co na warsztacie :)

stug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak reasumując: "Z Brukseli,po odejściu miałem mieć ciepłą posadkę. Komputerek,własne biuro a tu wracam na stare śmiecie. Pod chmurką,zimno pinga wiatrem, błotniasto, że mało banie urywa. Jeszcze dla małego turkusowego pudełka na gąskach i do tego, dodano mi na przydział dwóch giermków" 🤣.                     image.thumb.png.7947b6aa9e2782bbc46247b8b671c2f9.png image.png.da5598729d0a15bae651b5c78cf7ac5a.png

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda sobie schnie, trochę się bałem tego etapu ale jestem zadowolony z koloru i jak się rozlało , choć chciałem  troszkę bardziej zamulone, ale w sumie to płycizna to i dno widać :) , jak wyschnie popracuje jeszcze na brzegach itd.

11.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
22 minuty temu, TAW napisał:

Do podstawek to zawsze miałeś smykałkę a tu chyba przejdziesz samego siebie.

Dokładnie, jak dla mnie podstawka to dopełnienie całości pracy, jak patrze na sam model to zawsze mi czegoś brakuje :), wiadomo scenerii, niestety miejsce to zajmuje, ale tu ewidentnie chciało mi się terenu, więc jest ,odpukać to pierwsza praca gdzie w sumie nie było większych wtop po drodze i oby już do końca :)  

 

18 minut temu, halset napisał:

Aligancko :super:

Woda pierwsza klasa :)

Dzięki :) , kolorek się zgrał na szczęście

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żebyś się nie obraził... 😉

Jak patrzę na stuga i te figurki to aż się zimno robi, środek mroźnej zimy czuć.

Teraz pokazujesz zdjęcie tej wody to aż widzę jakiegoś wędkarza i środek lata.

Myślisz, że to będzie do siebie pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, enten napisał:

Teraz pokazujesz zdjęcie tej wody to aż widzę jakiegoś wędkarza i środek lata.

Myślisz, że to będzie do siebie pasowało?

Myślę że siebie wyobraziłeś nad ta wodą , pewnie byś nogi pomoczył co ? , tylko się nie obraź :)  myślę że się zgra ostatecznie , jeszcze nie koniec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.